Na narty z Wirtualna Polską

Jak w zalewie ofert dokonać wyboru ośrodka narciarskiego, dobrać sprzęt czy dobrego instruktora? Na te pytania, a także wiele innych, odpowiedzi znaleźć można na stronie narty.wp.pl.

W przededniu sezonu narciarskiego Wirtualna Polska udostępniła użytkownikom witryny dwie nowe funkcjonalności, wzbogacając o nie menu główne: Kamery i Skipassy. Widoki z internetowych kamer aktualizowane są co godzinę. Dzięki temu na własne oczy sprawdzić można, jak zmieniają się warunki atmosferyczne w ciągu ostatnich 6 godzin. Natomiast
za pomocą zakładki Skipassy poznamy ceny karnetów w konkretnych ośrodkach narciarskich, co jest istotne przy ustalaniu „wyjazdowego” budżetu.

Przypomnijmy: w serwisie narty.wp.pl znaleźć można informacje o blisko 1500 ośrodkach narciarskich z 10 państw Europy. Opatrzony zdjęciem kurortu pakiet zawiera komplet najistotniejszych wiadomości o pogodzie w danym miejscu, warunkach śniegowych (grubości pokrywy śnieżnej), ilości tras oraz wyciągów (jakie są i czy aktualnie działają). Dla zwolenników narciarstwa biegowego przydatne mogą być informacje o dostępności snowparku, a dla potencjalnych skoczków – dane o tym, czy w danej miejscowości są skocznie i czy można z nich korzystać. Na załączonych mapach ośrodków narciarskich zaznaczone są trasy o różnych poziomach trudności oraz wyciągi (orczyki, krzesełka, gondole, kolejki linowe).

W zakładce Warunki można sprawdzić, jak zmienia się sytuacja śniegowa (kiedy ostatnio padał śnieg, ile tras jest otwartych). Informacje te podane są dla wszystkich ośrodków z danego kraju. Natomiast w sekcji Zaplanuj swój wyjazd, wpisując określone parametry, można wybrać najbardziej odpowiadająca ofertę wyjazdu.

Ważnym elementem serwisu są na bieżąco aktualizowane Informacje, zawierające np. najnowsze dane o lawinach, nowo otwartych lub zamkniętych trasach narciarskich, kwestiach prawnych związanych z bezpieczeństwem na stoku – używaniem kasków, czy piciem alkoholu. Natomiast w Poradach (czyli podsumowaniu, co każdy narciarz wiedzieć powinien) znaleźć można wskazówki, jak wybrać dobrego instruktora, sprzęt narciarski i jakie są najmodniejsze w tym sezonie narciarskie gadżety. W zakładce Multimedia znajdują się galerie zdjęć i materiałów wideo.

http://narty.wp.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry