Nadchodzi nowy Google Bar

Firma Google przedstawiła kolejny etap wizualnego odświeżania swoich usług. Tym razem zmiana dotyczy tzw. Google Bar, paska menu ułatwiającego nawigację po wszystkich projektach firmy.

Do tej pory użytkownicy korzystać mogli z czarnej belki dostępnej na szczycie strony wyszukiwarki.

Nadchodzi nowy Google Bar 1Jesteśmy gotowi do kolejnej odsłony naszego przeprojektowania – to nowy Google Bar, który pozwoli ci szybko nawigować pomiędzy naszymi usługami oraz dzielić się właściwymi rzeczami z właściwymi ludźmi w Google+ – czytamy na firmowym blogu.

Zamiast tekstowych linków na czarnym tle, Google zdecydowała się na rozwijane menu dostępne po najechaniu na logo wyszukiwarki z ikonkami najważniejszych usług. Nowy pasek to także okno powiadomień z Google+ oraz możliwość wysłania komunikatu innym użytkownikom serwisu społecznościowego. W pasek menu wkomponowane zostało również pole od wpisywań wyszukiwarkowych zapytań.

Wprowadzane zmiany zobaczyć można na filmie poniżej. Nowy pasek menu zostać ma udostępniony wszystkim użytkownikom w najbliższych dniach.

Wprowadzenie nowego paska menu to kolejny w ostatnim czasie przykład przeprojektowania ważnych projektów Google. Odświeżeniu uległy między innymi Mapy, Tłumacz czy klient pocztowy Gmail.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry