Najlepsze konta pocztowe Interii

Opublikowano: 22 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Systemy pocztowe INTERIA.PL zajęły pierwsze miejsce w rankingu sporządzonym przez dwutygodnik Komputer Świat, najczęściej czytywane czasopismo komputerowe w Polsce. Konta pocztowe prowadzone przez portal zyskały tytuł „Zwycięzca: Komputer Świat – Jakość” i jako jedyny rodzimy system bezpłatnych kont e-mail otrzymały bardzo dobrą ocenę końcową.

Najwyższe noty przyznano za parametry konta – natychmiastową aktywację, pojemność skrzynki, dostęp przez interfejs WWW i za pomocą popularnych programów do odbioru poczty, dowolność kształtowania i długość nazwy użytkownika oraz hasła do konta, możliwość wyboru jednego z dwóch adresów internetowych (domen) i skaner antywirusowy.

Doceniono także wygodę korzystania z interfejsu WWW – łatwość zarządzania folderami, rozbudowaną książkę adresową, wysyłanie i odbieranie załączników, wstawianie podpisów (sygnaturek) do wiadomości pocztowych oraz obszerną pomoc dla użytkowników.

Wzrost zainteresowania korzystaniem z pocztowych usług portalu widoczny był szczególnie po znacznej rozbudowie systemów e-mail, która została dokonana 1 października ubiegłego roku. Systemy pocztowe INTERIA.PL stały się wówczas częścią obszernego pakietu usług, w skład którego weszły ponadto moduły: terminarz, zadania, notatnik, ulubione strony, kontakty i aktówka na pliki. Równolegle z modernizacją systemu nastąpiło także udoskonalenie dotychczasowych parametrów kont pocztowych.

Z początkiem lutego br. liczba zarejestrowanych użytkowników kont pocztowych przekroczyła 1,5 mln.

http://poczta.interia.pl

Sylwester KozakNajlepsze konta pocztowe Interii

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.