Największe polskie gwiazdy i Oligoo.pl dzieciom

W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka, serwis gier aukcyjnych Oligoo.pl, we współpracy z gwiazdami polskiej sceny artystycznej i sportowej, organizuje dla swoich użytkowników szereg aukcji charytatywnych. Można będzie w nich wygrać przedmioty należące do sławnych osób. Cały dochód z licytacji przekazany będzie na cele Fundacji „Akogo?”, założonej przez Ewę Błaszczyk.

Fundacja „Akogo?”, działająca od 2002 r. ma na celu wybudowanie pierwszej w Polsce kliniki – „Budzik”, przy oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie leczone będą dzieci, które w wyniku wypadków doznały ciężkich urazów mózgu. Jest to przedsięwzięcie wymagające tworzenia od podstaw procedur prawno – organizacyjnych i wzorca medyczno – rehabilitacyjnego. Projekt Kliniki „Budzik” opracował zespół projektantów, na czele z architektami: Jackiem Olechowskim i Wojciechem Kielskim.

Aukcje charytatywne odbędą się 1 czerwca w serwisie Oligoo.pl, mają one na celu zgromadzenie funduszy, które w całości zostaną przekazane Fundacji „Akogo?”. Każde pojedyncze podbicie ceny licytowanego przedmiotu to złotówka na cele charytatywne (tyle kosztuje jeden oligoopunkt służący do przebijania, a właściciele portalu przekażą pieniężną równowartość zainwestowanych przez każdego uczestnika punktów.

W gronie przedmiotów przeznaczonych na licytację znajdą się m.in.: płyty „Poczytaj mi tato” z podpisami Michała Żebrowskiego, obraz „Dwa aniołki” własnoręcznie namalowany, oprawiony i podpisany przez Artura Barcisia, singiel Katarzyny Skrzyneckiej i Mieczysława Szcześniaka „Zabierz mnie do domu” z podpisem Katarzyny Skrzyneckiej, koszulka z autografami jurorów You Can Dance (Weronika Marczuk Pazury, Michał Piroga, Agustina Egurroli), buty, w których Rafał Olbrychski występował w „Tańcu z Gwiazdami” oraz buty Roberta Lewandowskiego, piłkarza Reprezentacji Polski i Lecha Poznań.

Pełna lista przedmiotów od osób które wzięły udział w aukcji charytatywnej znajduje się na blogu Oligoo.pl (blog.oligoo.pl). W Dniu Dziecka chore maluchy z pewnością będą wdzięczne za każdą, choćby symboliczną pomoc.

Akcję wsparli ponadto: Dorota Wellman, Janusz L. Wiśniewski, Marcin Prokop, Renata Dancewicz, Krzysztof Tyniec, Agnieszka Dygant, Tomasz Bednarek, Paweł Korzeniowski, Olga Bończyk, Patricia Kazadi, Kacper Kuszewski, Żora Koroliow, Robert Kudelski, Magdalena Stużyńska, Anna Seniuk, Karolina Nowakowska, Wojciech Medyński, Wojciech Pawlusiak, Piotr Reiss, Bartosz Bosacki, Włodzimierz Lubański, Bogusław Linda, Sylwia Grzeszczak i Liber, Anna Bosak, Aleksandra Kwaśniewska, Katarzyna Glinka i Marcin Jaskółka.

W sumie, w prawie 30 aukcjach będzie można brać udział od 1 czerwca.

„Zachęcam gorąco do udziału we wszystkich aukcjach. Pomoc, którą Państwo okażecie w pierwszej tego typu aukcji w Polsce będzie niezwykłym wkładem w pomoc podopiecznym Fundacji Akogo? ” – mówi Piotr Kasprzycki, właściciel portalu Oligoo.pl

Oligoo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top