Narty w Wirtualnej Polsce

Praktyczne informacje: ośrodki narciarskie, sprzęt, wyjazdy, galerie zdjęć i filmy szkoleniowe. Ruszył przewodnik Wirtualnej Polski po ośrodkach narciarskich – narty.wp.pl

Nowy serwis Wirtualnej Polski – narty.wp.pl – to witryna dla wszystkich wielbicieli sportów zimowych. W serwisie główny nacisk położono na praktyczne informacje dla osób poszukujących wiadomości związanych z wypoczynkiem na stoku. Czytelna nawigacja, z niewielką liczbą głównych kategorii tematycznych, rozbudowany kontent wizualny (galerie zdjęć, filmy szkoleniowe), mechanizmy społecznościowe, jak rangowanie, oceny, tagowanie (grupowanie przez użytkowników), a przede wszystkim zorganizowanie serwisu wokół konkretnych miejsc – w tym wypadku stacji narciarskich – ma ułatwić internautom sprawne poruszanie się po witrynie.

Serwis narty.wp.pl jest przede wszystkim praktycznym przewodnikiem po ośrodkach narciarskich i platformą umożliwiającą szybkie wykupienie wyjazdu, w mniejszym zaś stopniu miejscem na tzw. luźne surfowanie po stronach – mówi Olga Dębicka, prowadząca serwis Turystyka w Wirtualnej Polsce – Tak naprawdę najważniejsze są prezentacje ośrodków narciarskich. Takie podejście jest uzasadnione potrzebami użytkowników, którzy chcą po prostu sprawdzić ośrodki, trasy, wyciągi, ceny i wykupić wyjazdy. Bardzo przydatne są także wszelkie komentarze i recenzje użytkowników-narciarzy, oparte na własnych doświadczeniach, stąd specjalne forum serwisowe, które ułatwia wymianę opinii i uwag.

Wybierając się na narty można zatem razem z Wirtualną Polską wybrać konkretny ośrodek narciarski, sprawdzić panujące tam warunki pogodowe, grubość pokrywy śnieżnej, ceny ski-passów, a także opracować dojazd (boks „Zaplanuj swoją trasę”).

Większość materiałów w serwisie aktualizowana jest codziennie bądź kilka razy dziennie, np. pokrywa śnieżna, pogoda dla narciarzy, temperatura, prędkość wiatru, dostępność tras. Osoby zainteresowane narciarstwem zjazdowym sprawdzą tu na bieżąco liczby tras zjazdowych, wyciągów i upewnią się, czy są one czynne np. w weekendy. Informacje takie znajdą w narty.wp.pl również wielbiciele narciarstwa biegowego czy snowparków.

W witrynie prezentowane są także zimowe relacje ze stoków, galerie zdjęć, porady (jak przygotować się do sezonu narciarskiego, jak dobrać sprzęt, co zabrać na jednodniową zimową eskapadę, jak dobrać okulary i gogle, jak zakosztować funcarvingu), filmy szkoleniowe, boks z ofertami last minute. Wszystko uzupełnia wyszukiwarka ofert zimowych.

Raz na tydzień wybierane jest TOP 10 wśród najpopularniejszych i najmodniejszych ośrodków narciarskich. Partnerem Wirtualnej Polski w serwisie Narty2008 jest wyspecjalizowany provider SKIINFO.

www.narty.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top