Następca Volvo V40

Z końcem maja rozpoczyna się kampania marki Volvo wprowadzająca następcę modelu V40 – nowe kombi oznaczone symbolem V50. Pierwszy etap kampanii obejmuje takie media jak:
telewizja – wykorzystane zostaną stacje niszowe tj. TVN24, TVNturbo, Discovery Channel, Ale kino!, Canal+ oraz National Geographic.
nośniki reklamy zewnętrznej o formacie 12×3
magazyny: społeczno-polityczne, life style i motoryzacyjne

Istotnym elementem kampanii będzie Internet w którym komunikacja rozpocznie się od interstitiala na serwisie Biznes portalu Onet.pl oraz najpopularniejszych vortalach biznesowych. Kolejny etap to obecność na tychże serwisach, przy wykorzystaniu niekonwencjonalnych kreacji – double skyscraper oraz mega expand-skyscraper i expand box.

Wszystkie formy łączy jedna linia kreacyjna nawiązująca z jednej strony do charakterystycznego atrybutu Volvo – bezpieczeństwa, jak również do dynamiki, nowoczesnej stylistyki i przyjemności z jazdy. Kampania potrwa do końca lipca.

Kreację przygotowały agencja reklamowa U-Boot oraz agencja interaktywna K2. Za strategię i zakup mediów odpowiada dom mediowy MindShare, wraz z z działem odpowiedzialnym za komunikacją one-to-one – mOne (kampania on-line).

Kampania jest prowadzona także kanałami marketingu bezpośredniego – Volvo współpracuje w tym zakresie z agencjami Marketing House oraz Call Center Poland.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry