Nasza-Klasa.pl i eSKY.pl razem

Opublikowano: 8 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Nasza-Klasa.pl oraz eSKY.pl, największy serwis oferujący bilety lotnicze przez internet, rozpoczynają współpracę. Od dzisiaj, w profilu każdego użytkownika Naszej Klasy widnieje link prowadzący do podstrony z wyszukiwarką eSKY.pl.
Dzięki współpracy z portalem Nasza-Klasa.pl, eSKY.pl zamierza dotrzeć do szerokiego grona jego użytkowników, w tym osób starszych i mniej doświadczonych w korzystaniu z internetu. Dla nich profil na Naszej-Klasie jest pierwszą, a nierzadko też najważniejszą formą aktywności w sieci. Współpraca ma więc także na celu przekonanie do internetowego zakupu biletów lotniczych ludzi, którzy dotąd w ogóle nie rozważali takiej możliwości, bądź uważali ją za zbyt ryzykowną.

„Wierzymy, że wystarczy raz skorzystać z wyszukiwarki eSKY.pl, by zauważyć jej szybkość i ogromny wybór. Wystarczy też raz dokonać zakupu biletu za pośrednictwem eSKY.pl, by upewnić się, że to sposób wygodny i całkowicie bezpieczny”. – mówi Łukasz Habaj, wiceprezes eSKY.pl.

Współpraca Naszej Klasy i eSKY.pl ruszyła 8 października. Odnośnik, który pojawił się w profilach użytkowników kieruje do umieszczonej w portalu podstrony, na której znajduje się wyszukiwarka eSKY.pl. Portal umożliwia nie tylko odszukanie najdogodniejszego połączenia lotniczego i zakup biletu, ale także rezerwację pokoju hotelowego lub też kompleksową organizację podróży służbowych. W przyszłości, eSKY.pl zamierza poszerzyć ofertę o inne produkty turystyczne, w tym wycieczki.

Hanna LaskowskaNasza-Klasa.pl i eSKY.pl razem

Podziel się!

O autorze

hania