Natychmiastowa aktywacja sklepu w WP

Opublikowano: 19 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wdrożony system pozwala na łatwe i intuicyjne założenie i uruchomienie własnego sklepu, a następnie przedłużenie okresu jego działania. Klient ma możliwość samodzielnego wyboru najwygodniejszej dla siebie metody płatności za skorzystanie z usługi (karty płatnicze, przelew, przekaz, mTransfer, Inteligo, WAP). Będzie miał również możliwość administrowania sklepem z każdego miejsca oraz jego modyfikację i konfigurację zawartości.

Dodatkową zaletą jest wprowadzenie 14-dniowego okresu testowego, w czasie którego Klient ma okazję sprawdzenia funkcjonalności sklepu. W tym czasie jednak sklep nie jest widoczny dla użytkowników portalu. Następuje to po aktywacji sklepu na wybrany przez Klienta okres (sklep może być aktywny od jednego miesiąca do roku).

„W programie uruchamiania i włączania sklepów internetowych do serwisu Zakupy Wirtualna Polska pełni funkcję swoistej tablicy ogłoszeń skupiającej sklepy internetowe. Zamieszczenie sklepu na takiej tablicy powoduje oprócz przedstawienia całego asortymentu sklepu, dodatkowe promowanie nowości, rabatów, wyprzedaży zapasów magazynowych itp. Swoim Partnerom WP zapewnia dostęp do szerokiej rzeszy użytkowników i wysoką dzienną oglądalność. Jest to zatem doskonała szansa na wykorzystanie interaktywnej formy promowania i sprzedawania swoich produktów.” – mówi Ewa Stasik z Działu Sprzedaży dla Klientów Korporacyjnych WP.

http://sklep.wp.pl

Sylwester KozakNatychmiastowa aktywacja sklepu w WP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.