NaviExpert i eholiday.pl nawiązały współpracę

Firmy NaviExpert i eholiday.pl podpisały umowę partnerską. W ramach współpracy baza punktów zainteresowania tzw. POI, nawigacji NaviExpert, zostanie wzbogacona o szczegółowe informacje o ponad 19-tu tysiącach obiektów noclegowych pochodzące z serwisu eholiday.pl. Szczegóły zdradza Mariusz Wojciechowski, Prezes Grupy eholiday.pl.

Teraz, dzięki współpracy z serwisem eholiday.pl, użytkownicy NaviExpert otrzymają dostęp do informacji o ponad 19-tu tysiącach hoteli, pensjonatów, kwater prywatnych, ośrodków wypoczynkowych i  centrów SPA&Wellness. Wszystkie obiekty pochodzące z eholiday.pl są na bieżąco weryfikowane, dlatego użytkownicy nawigacji mogą liczyć na zawsze aktualne dane i numery telefonów.

NaviExpert i eholiday.pl nawiązały współpracę 1O szerszą wypowiedź poprosiliśmy Mariusza Wojciechowskiego, prezesa zarządu Grupy eholiday.pl:

Czy użytkownicy eholiday.pl, którzy promują w serwisie swoje miejsca noclegowe, będą płacić za tą usługę?

Nie. I bardzo wyraźnie chcę to podkreślić! Dodanie obiektu noclegowego do naszej bazy jest całkowicie darmowe, co zresztą wyraźnie odróżnia nas od konkurencji. A obecność w systemach GPS i mapach – również darmowa – jest wartością dodaną dla naszych klientów. Wartością powiedzmy to wprost dla wielu bardzo ważną.

Podpisaliście podobną umowę z IMAGISEM, a teraz z NaviExpert. Czy to wasza strategia poszerzania zasięgu czy jednorazowe umowy? Będziecie podążać w tym kierunku?

Zdecydowanie element szerszej strategii. Klienci, którzy dodają swoje obiekty do naszego serwisu oczekują, że dotrą w ten sposób do jak najszerszego grona odbiorców. A my staramy się tym oczekiwaniom sprostać. Systemy GPS są do tego idealnym narzędziem. Nie dość, że pozwalają nam znacznie zwiększyć zasięg, to dodatkowo umożliwiają interakcje z użytkownikiem.

Korzystając z okazji, jeszcze jedno pytanie – serwis eholiday.pl to główny serwis Grupy, a co z pozostałymi projektami? Czy nadal je rozwijacie?

Oczywiście. Serwis eholiday.pl to nasz najważniejszy projekt, siłą rzeczy na nim skupiamy więc najwięcej energii. Ale nie zaniedbujemy innych. Mocno rozwijamy w tym momencie także efly.pl, a na początku drugiego kwartału roku ruszają pracę modernizacyjne nad serwisem naweekend.pl. Mam nadzieję, że jego nowa odsłona będzie bardzo pozytywnie odebrana i zaskoczy rynek.

NaviExpert i eholiday.pl nawiązały współpracę 2NaviExpert jest kluczowym dostawcą usługi mobilnej nawigacji GPS dla wiodących sieci komórkowych w Polsce: Orange, Era i Play oraz dla portalu Wirtualna Polska. Aplikacja jest kompatybilna z 220 modelami telefonów komórkowych. Rozwiązanie oferowane przez NaviExpert na bieżąco aktualizuje mapy oraz informacje o remontach, zmianach w organizacji i natężeniu ruchu drogowego, a także dostarcza stale aktualną listę miejsc niebezpiecznych i fotoradarów. POI Explorer to kontekstowa wyszukiwarka punktów zainteresowania tzw. POI, która pozwala na szybką lokalizację poszukiwanych miejsc w okolicy lub w czasie podróży.

“Zdecydowaliśmy się na współpracę z serwisem eholiday, ponieważ dysponuje on jedną z największych i najbardziej aktualnych baz noclegowych w Polsce. Dzięki udostępnieniu tej bazy w  formie punktów POI w mobilnej nawigacji osobistej NaviExpert, nasi użytkownicy zyskają natychmiastowy dostęp do pełnej, niezwykle szczegółowej i na bieżąco aktualizowanej informacji o miejscach noclegowych w Polsce” – powiedział Mirosław D. Krajewski, Dyrektor Zarządzający NaviExpert.

www.eholiday.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry