Netia powalczy o połączenia zagraniczne na TelArenie

Zwiększa się konkurencja operatorów TelAreny dla połączeń międzynarodowych. Od 1 października, o obsługę zagranicznych rozmów użytkowników FreecoNet walczy także Netia.
Netia – obecna na TelArenie od marca br. – świadczyła do tej pory usługi w zakresie połączeń wyłącznie na krajowe numery stacjonarne i komórkowe. Od 1 października, za pośrednictwem tego operatora, użytkownicy FreecoNet mogą także dzwonić na 16 najpopularniejszych kierunków zagranicznych, takich jak Irlandia, Niemcy, Stany Zjednoczone, czy Wielka Brytania. Większa konkurencja na TelArenie o połączenia międzynarodowe to także spadek cen – do większości krajów Unii Europejskiej, Kanady oraz USA można dzwonić za pośrednictwem Netii już za 9 groszy brutto za minutę połączenia.

Inne obsługiwane przez Netię kierunki to: Francja, Hiszpania, Holandia, Szwecja Włochy (9 groszy brutto za minutę), Białoruś (1,05 zł brutto/min), Czechy (0,21 zł brutto/min), Egipt (1,07 zł brutto/min), Grecja (0,34 zł brutto/min), Rosja (0,46 zł brutto/min) i Ukraina (0,87 zł brutto/min). Wszystkie połączenia naliczane są sekundowo.

Użytkownicy FreecoNet, dzięki otwarciu Netii na kierunki zagraniczne, mogą już korzystać z pełnej oferty usług na połączenia krajowe i międzynarodowe pięciu operatorów obecnych na TelArenie. Są to: Crowley, Deutsche Telecom, EuroTelekom, GTS Energis i Netia. Walczą oni o każde połączenie użytkownika FreecoNet na numery niezarejestrowane na platformie. Rozmowa jest realizowana zawsze przez tego operatora, który ma najniższą stawkę na dany kierunek. Ta rywalizacja operatorów pozwoliła FreecoNet wypracować bardzo konkurencyjną ofertę wobec operatorów VoIP, przy zachowaniu wysokiej jakości połączeń, gwarantowanej przez największych i niezależnych operatorów.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry