Netmania wystartowała

Opublikowano: 11 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Nowa Netmania jest kolejną niespodzianką Wirtualnej Polski, zaraz po 3gigabajtowej darmowej Poczcie i komunikatorze Spik, przygotowaną na dziesięciolecie istnienia portalu.

'Ta odsłona Netmanii ma zachęcić użytkowników do aktywnej podróży po Wirtualnej Polsce i witrynach partnerów – mówi Dominik Lachowicz, koordynator projektu z Wirtualnej Polski – Trud użytkowników wędrujących w poszukiwaniu boksów konkursowych po wielu stronach WWW jest sowicie wynagradzany. Odnalezione boksy przynoszą premie punktowe, a co za tym idzie zwiększają szanse na zdobywanie cennych nagród. Turniejowa rewolucja polega na tym, że tylko aktywność graczy decyduje o wysokości Mega Nagrody Dnia, czyli ilości gotówki, jaka zasili danej doby budżet zwycięzcy.'

Partnerami Wirtualnej Polski są: Orange, Expekt.com, iAUDIO.pl, D-Link Polska.

http://netmania.wp.pl

Sylwester KozakNetmania wystartowała

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.