NG Interactive dla rynku chemicznego

Opublikowano: 4 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja NG Interactive podpisała umowę na obsługę w zakresie Internetu i multimediów z jedną z największych firm chemicznych w Europie – Dwory S.A. . W ramach umowy zostanie stworzony korporacyjny portal spełniający zarówno funkcja internetowe jak i intranetowe. W serwisie internetowym oprócz dużych ilości informacji na temat firmy, asortymentu, znajdzie się dział przeznaczony dla dostawców półproduktów, informacje z czasopisma wydawanego przez Dwory S.A. – „Oświęcimski Chemik”. Całe rozwiązanie oparte jest o autorski system zarządzania treścią NG Content On-Line.

„Przy tak dużych rozwiązaniach bardzo ważna jest koordynacja wszystkich działań i wyjątkowo sprawna komunikacja z klientem na każdym etapie tworzenia projektu. Firma Chemiczna Dwory S.A. to bardzo nowoczesny i wymagający klient. Jesteśmy dumni, że właśnie nasza firma zdobyła ten kontrakt.” – mówi managing partner NG Interactive Przemysław Fura.

Portal korporacyjny spełniać będzie funkcje usprawniające komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy, tworzyć pozytywny wizerunek na rynku polskim i rynkach zagranicznych (NG Interactive wykorzystuje tu doświadczenie zdobyte w projektach tworzenia internetowego wizerunku światowego dla Dressta S.A. i Komatsu America) szczególny nacisk zostanie położony na stworzenie sprawnego narzędzia służącego celom Public Relations.

Dwory S.A. są jednym z największych europejskich przedsiębiorstw branży chemicznej.

http://www.dwory.pl
http://www.ngi.pl

Sylwester KozakNG Interactive dla rynku chemicznego

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.