Nie daj się baterii w podróży

Po adapterach do prądu Skross WTA, PRINTin, dystrybutor Skrossów w Polsce, przedstawia nowy gadżet podróżny. Tym razem lekka, 12 gramowa ładowarka Skross Midget USB Car Charger, która w połączeniu z kablem USB zapewni stały dostęp do prądu w czasie podróży.

Skross Midget USB Car Charger to szwajcarskiej produkcji ładowarka, którą podłączyć można do każdego gniazda zapalniczki o napięciu 12V. Migdet przyda się nie tylko zapominalskim, którym telefon zwykł „padać” w najmniej oczekiwanym momencie. Skorzystają z niego także ci, którzy w wolnym czasie pływają łodzią, wybierają się na szalone wakacje samochodem kempingowym czy po prostu dużą część dnia spędzają za kółkiem.

Nie daj się baterii w podróży 1

Skross Midget USB Car Charger przeznaczony jest dla wszystkich mobilnych urządzeń wyposażonych w kabel USB. Można więc w podróży beztrosko słuchać iPoda, rozmawiać przez telefon, wyznaczać trasę GPSem czy uwieczniać widoki cyfrówką, bez wściekania się na rozładowaną baterię.

Zaletą midgetu są też jego niepokaźne gabaryty – urządzenie jest wielkości kciuka i waży tylko 12 gram. Nie ma zatem przeszkód, żeby nosić go w kieszeni, przy kluczach, w torebce czy po prostu wrzucić do schowka w samochodzie.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 59 zł, urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją.

Techcity.pl – Komputery Foto Gadżety Gry Kino domowe GPS – Zapraszamy!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top