Nokaut.pl już na stronie głównej WP.PL

Opublikowano: 2 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Zgodnie z zapowiedziami od 1. marca boks promujący Nokaut.pl znalazł się na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zajął on miejsce Tanio.pl, porównywarki WP.pl, której jednak Spółka nie zdecydowała się rozwijać.

Nokaut.pl już na stronie głównej WP.PL  1

Dzięki nawiązanej współpracy poszerzymy grono naszych użytkowników o  nawet  500 000 osób. To oczywiście świetna wiadomość dla sklepów internetowych korzystających z naszych usług, dla których te pół miliona osób to nowa, silna grupa potencjalnych klientów – mówi Wojciech Czernecki, prezes zarządu Grupy Nokaut, właściciela porównywarki.

Wraz ze zmianą strategii w obszarze e-commerce, od 1 marca b.r. wycofujemy się z prowadzenia porównywarki cen i produktów tanio.pl. Użytkownicy, szukający tej usługi w portalu WP.PL zostaną automatycznie przekierowani na stronę naszego partnera, nokaut.pl – mówi Ewelina Binzer z Wirtualnej Polski, z-ca Dyrektora Pionu ds. Sprzedaży Produktów Płatnych, Akcji Specjalnych i e-Commerce.

Według najnowszych badań Megapanel/PBI Gemius w grudniu Nokaut odwiedziło ponad 3 miliony osób.

Sylwester KozakNokaut.pl już na stronie głównej WP.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.