Novell przygotował specjalne ceny na oprogramowanie

W programie „Otwarta szkoła w sieci” wszystkie szkoły i uczelnie w Polsce mogą otrzymać dożywotnią licencję na wybrane produkty firmy Novell płacąc tylko kilka procent ceny katalogowej.

Novell poinformował, że w ramach inicjatywy „Otwarta szkoła w sieci”instytucje oświatowe i akademickie w Polsce mogą zostać wyposażone w komplet najnowszego oprogramowania sieciowe, biurowego, komunikacyjnego i do organizacji pracy grupowej korzystając ze specjalnych cen edukacyjnych – blisko 20-krotnie  niższych od cen katalogowych. Oferta Novella obejmuje zestawy Novell Open Workgroup Suite + Teaming (www.novell.com/nows) i dostępna jest dla wszystkich publicznych i prywatnych szkół oraz uczelni, a także wszelkich innych jednostek edukacyjnych posiadających akredytację Ministerstwa Edukacji Narodowej lub Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Dla komercyjnych użytkowników Novell uruchomił w Polsce obowiązującą do 29 października atrakcyjną cenowo promocję na zestawy oprogramowania do obsługi sieci, poczty email i pracy grupowej. W ramach promocji obniżono o ponad 60 procent ceny na zestawy Novell Open Workgroup Suite, dzięki czemu koszt całości zestawu jest niższy od ceny każdego ze składników w zestawie (www.novell.pl/whatsnew/promocje/nows.html). Ponadto nie nalicza się opłat za licencje na oprogramowanie serwerowe, a w cenie zagwarantowana jest nielimitowana elektroniczna pomoc techniczna i dostęp do szkoleń internetowych (w ramach rocznej asysty technicznej).

Jednocześnie na całym świecie Novell wprowadził specjalne, niższe ceny dla jednostek administracji państwowej i samorządowej (www.novell.com/licensing/government/qualify.html) oraz instytucji non-profit (www.novell.com/licensing/nonprofit/qualify.html). Mogą one korzystać z dodatkowego upustu na nowe wersje oprogramowania, uaktualnienia, subskrypcje produktów linuksowych oraz usługi asysty technicznej.

Uczelnie i szkoły zainteresowane inicjatywą firmy Novell mogą zwrócić się do dowolnego resellera. Dystrybucją oprogramowania do resellerów zajmują się z kolei autoryzowani dystrybutorzy firmy Novell w Polsce: ABC Data lub Veracomp.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry