Novem rozpoczyna współpracę z Orange

Sieć afiliacyjna Novem podpisała umowę o współpracy z PTK Centertel, operatorem sieci komórkowej Orange. Jej celem jest stworzenie internetowego kanału pozyskiwania Klientów Biznesowych dla Orange. Współpraca obu firm będzie miała charakter długofalowy.

Pierwszą akcją przygotowaną przez Novem dla Orange jest internetowy program partnerski promujący telefon HTC Magic. Każdy klient, który za jego pośrednictwem aktywuje numer w Orange, oprócz wybranego telefonu, otrzyma urządzenie bluetooth oraz pendrive.

Działania reklamowe wspierające projekt obejmą witryny z sieci afiliacyjnej Novem, wiodące portale oraz kampanię w Google Adwords. Wykorzystane w nich kreacje to autorskie pomysły Novem.

Sieć afiliacyjna odpowiadać będzie także za dalszą optymalizację programu. Oznacza to bieżący monitoring wyników generowanych przez poszczególne elementy (np. kreacje reklamowe) i ich ewentualną wymianę. Działania prowadzone przez Novem rozliczane będą tylko za uzyskany efekt, czyli liczbę aktywowanych numerów w sieci Orange.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top