Novem rozpoczyna współpracę z Orange

Sieć afiliacyjna Novem podpisała umowę o współpracy z PTK Centertel, operatorem sieci komórkowej Orange. Jej celem jest stworzenie internetowego kanału pozyskiwania Klientów Biznesowych dla Orange. Współpraca obu firm będzie miała charakter długofalowy.

Pierwszą akcją przygotowaną przez Novem dla Orange jest internetowy program partnerski promujący telefon HTC Magic. Każdy klient, który za jego pośrednictwem aktywuje numer w Orange, oprócz wybranego telefonu, otrzyma urządzenie bluetooth oraz pendrive.

Działania reklamowe wspierające projekt obejmą witryny z sieci afiliacyjnej Novem, wiodące portale oraz kampanię w Google Adwords. Wykorzystane w nich kreacje to autorskie pomysły Novem.

Sieć afiliacyjna odpowiadać będzie także za dalszą optymalizację programu. Oznacza to bieżący monitoring wyników generowanych przez poszczególne elementy (np. kreacje reklamowe) i ich ewentualną wymianę. Działania prowadzone przez Novem rozliczane będą tylko za uzyskany efekt, czyli liczbę aktywowanych numerów w sieci Orange.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry