Nowa akcja promocyjna Google

Nowa kampania promocyjna Google AdWords została skierowana do sklepów internetowych. Sklepy spełniające warunki oferty mogą za pośrednictwem serwisu Sklepy24.pl otrzymać kupon o wartości 200 zł na swoją promocję w najpopularniejszej wyszukiwarce świata.
Nasza oferta pozwoli sklepom internetowym na skorzystanie z mierzalnej i skutecznej reklamy w Internecie. Dzięki zastosowaniu Google AdWords pozyskanie nowych klientów może się stać dużo łatwiejsze i nawet niewielkie firmy mogą w decydujący sposób wpłynąć na poprawę swoich wyników finansowych – powiedział nam Janusz Moneta, Country Marketing Manager z Google CEE – Wybór serwisu Sklepy24.pl podyktowany był pozycją tego portalu na naszym rynku oraz perspektywą możliwości dalszej współpracy.

W opinii fachowców reklama Google AdWords w połączeniu z darmowym narzędziem do analizy oglądalności stron internetowych Google Analytics daje realne możliwości optymalizacji kosztów reklamy i osiągania najwyższej stopy zwrotu z inwestycji (ROI). Warto w tym miejscu przypomnieć, że w lipcu tego roku firma Google wprowadziła polskojęzyczną wersję Google Analytics.

Zdaniem Piotra Jarosza, przedstawiciela portalu Sklepy24.pl, model CPC (cost per click), w którym jest rozliczana reklama Google AdWords jest obecnie najwydajniejszą formą pozyskiwania nowych klientów – Bardzo nas cieszy zaufanie jakim obdarzyła nas firma Google oraz możliwość zaoferowania naszym klientom wsparcia finansowego we współpracy z liderem na rynku wyszukiwarek. Wierzymy w skuteczność tej reklamy i sami zaoferujemy niebawem podobny produkt w naszym katalogu.

Oferta promocyjna portalu Sklepy24.pl skierowana do nowych użytkowników Google AdWords potrwa do końca bieżącego roku.

www.adwords.google.pl/support/?hl=pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry