Nowa kampania promocyjna Tymbarku

Na stronach nowego serwisu marki Tymbark działa internetowa galeria owocowych zdjęć. Wszyscy klubowicze mogą wstawiać tam swoje zdjęcia i oceniać fotografie innych. Dziesiątki najciekawszych zdjęć zostaną umieszczone na tysiącach etykiet soków owocowych Tymbarku w całej Polsce. Wirtualne ściany galerii zbudowała Agencja HYPERmedia.

Wraz z pojawieniem się nowego serwisu www.tymbark.com.pl wystartował również “K@psel Klub Tymbark” oraz wielka owocowa galeria zdjęć. Tymbarkowi fani nie tylko mogą umieszczać swoje zdjęcia w sieci, ale także głosować. Najlepsze z nich znajdą się na milionach etykiet soków i napojów Tymbarku w całej Polsce. W najbliższych dniach odbędzie się pierwsza edycja wielkiego tymbarkowego konkursu, podczas którego zostaną wybrane pierwsze zdjęcia internautów.

W kolejnych trzech edycjach, spośród zdjęć najwyżej ocenionych przez klubowiczów, zostanie wybranych kilkaset najciekawszych fotografii. Wyboru dokona specjalne jury, złożone z przedstawicieli agencji reklamowych. Nagrodzeni autorzy fotograficznych szaleństw z owocem w tle będą mogli zobaczyć swoje zdjęcia na milionach butelek soków i napojów Tymbarku w sklepach całej Polski.

Internetowa galeria owocowych zdjęć została zaprojektowana i stworzona przez pracowników firmy Tymbark oraz agencji HYPERmedia. Wszyscy zarejestrowani klubowicze mogą tam wysyłać zrobione przez siebie zdjęcia oraz oceniać i komentować fotografie zamieszczone przez pozostałych internautów. Wymagane są jedynie twórcza inwencja oraz ciekawe pomysły na swoją fotografię, a także umieszczenie na niej dowolnego owocu.

Rozpoczęła się również kampania promocyjna w sieci, zachęcająca wszystkich internautów do odwiedzenia wirtualnej galerii Tymbarku. Kampania, oparta na dwóch liniach kreacyjnych została przygotowana przez Agencję HYPERmedia i będzie wyświetlana m.in. na Onet.pl, Gazeta.pl, Interia.pl, Viva.pl, MTV.pl oraz komunikatorach Gadu Gadu i Tlen.pl

http://www.tymbark.pl
http://www.hypermedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry