Nowa kampania reklamowa Sympatii

Opublikowano: 20 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Hasło „Znajdź swój ideał” jest motywem przewodnim nowej kampanii reklamowej Sympatia.pl – największej w Polsce platformy randkowej. Kampania startuje 20 lipca i potrwa do połowy sierpnia.

Prowadzona jest w telewizji, radiu, prasie oraz w kinie. Kampania telewizyjna emitowana jest w: TVN, TVN7, TVN24, TVN Style. Wykorzystuje trzy 15 sekundowe spoty reklamowe. Zarys sylwetki kobiety i mężczyzny wypełnia się ich wizerunkami w miarę, jak głos z off-u opisuje wymarzonego partnera. Spoty podkreślają fakt, że na Sympatii można poznać ciekawych ludzi, nawiązać nowe przyjaźnie, a także odnaleźć prawdziwą miłość.

Spoty radiowe emitowane są w: Radiu Zet, RMF FM oraz w Radiu Eska. Kampanię wspierają ogłoszenia w prasie: Wprost, Polityka, CKM, Playboy, Cosmopolitan, Machina, Film oraz w sieci kin Multikino i Silver Screen. Dodatkowo realizowane są silne działania autopromocyjne na portalu Onet.pl.

Kreacje reklamowe przygotowane zostały we współpracy z agencją reklamową TBWA. Media zaplanowano we współpracy z domem mediowym Starcom.

Sympatia.pl

Hanna LaskowskaNowa kampania reklamowa Sympatii

Podziel się!

O autorze

hania