Nowa odsłona Webhosting.pl

home.pl uruchomił nową wersję Webhosting.pl. W nowej wersji portalu zastosowano nowoczesny układ graficzny, wprowadzono kolejne działy oraz zaprezentowano nowych współpracowników.
Pierwszą widoczną nowością jest świeży wygląd witryny. Czytelnicy zyskali lepszy dostęp do treści. Główna strona pokazuje najnowsze tematy z poszczególnych działów, a kategorie wyświetlają więcej elementów pod względem czasowym.

Serwis zyskał również nowe kategorie i działy. Ważną nowością jest uruchomienie w obrębie Webhosting.pl telewizji poświęconej zagadnieniom IT. Składa się ona z dwóch kategorii: Screencastów oraz Wywiadów. Te pierwsze są klipami wideo, w których redakcja pokazuje zastosowania określonych aplikacji i usług. Obok screencastów w WHTV znajdują się również relacje z branżowych spotkań i konferencji.

Dużym nowym działem jest także Społeczność. Tutaj najważniejszą nowością jest zaproszenie do współpracy dwóch znanych blogerów IT: Pawła Wimmera (Poradnik Webmastera) oraz Grzegorza Marczaka (Antyweb.pl).

„Od początku istnienia serwisu chcieliśmy stworzyć miejsce w polskiej Sieci, w którym Czytelnicy zdobędą kompletną wiedzę na temat nowych technologii internetowych. Wiedzę związaną nie tylko z nowinkami ze świata IT, ale również tę gruntowną, która pozwoli im się rozwijać i współtworzyć współczesny rodzimy Internet. Nowa wersja serwisu jest kolejnym krokiem w tym kierunku” – powiedział Dariusz Nawojczyk, redaktor naczelny Webhosting.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry