Nowa oferta hostingowa NetArt

Firma NetArt, właściciel serwisów nazwa.pl oraz serwery.pl, wprowadziła nową ofertę. Od dziś, tj. 25 sierpnia 2008 r., w korzystając z obowiązujących promocji możliwe będzie założenie strony WWW, serwera oraz rejestracja 3 domen zupełnie za darmo.
W ramach promocji „Strona WWW za darmo!”, klienci mogą stworzyć serwis internetowy bez żadnego wkładu finansowego. Dodatkowo specjaliści nazwa.pl dostosują warstwę graficzną każdej strony do potrzeb klientów. W pozostałych dwóch promocjach „Serwer za darmo!” oraz „Domeny za darmo!” do strony WWW można otrzymać serwer oraz dobrać 3 domeny zupełnie bezpłatnie.

Nowe promocje wprowadzone przez firmę NetArt pozwalają na zbudowanie profesjonalnego wizerunku w Sieci każdej firmie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów w pierwszym etapie inwestycji. Klienci otrzymują wszystkie narzędzia potrzebne do funkcjonowania strony internetowej nic za to nie płacąc. Niewątpliwym atutem promocji, jest to, że promocyjne usługi są w pełni funkcjonalne, a skorzystanie z promocji nie zobowiązuje do żadnych późniejszych opłat na rzecz firmy NetArt.

„Promocja w Sieci staje się coraz bardziej powszechna, a strona WWW to podstawowy jej element, bez którego reklama w Internecie jest właściwie niemożliwa. Często jednak nowe firmy odkładają stworzenie swojej witryny w Sieci ze względu na wysokie koszty. Dlatego postanowiliśmy zorganizować promocję, która pozwoli każdemu przedsiębiorstwu bez żadnego wkładu finansowego założyć firmową stronę internetową. To nasz wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości i rozwój Internetu.” – o przeprowadzanej akcji mówi Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i Public Relations w NetArt.

Nacisk kładziony na działania promocyjne w Sieci w Polsce zdecydowanie rośnie. Jak podaje raport IAB „Internet 2007. Polska, Europa, Świat” w ciągu ostatnich 7 lat liczba polskich Internautów wzrosła o ponad 400%, obecnie jest ich ponad 14mln. Początek roku 2008 przyniósł też rejestrację milionowej domeny polskiej, a warto zauważyć fakt, iż ponad 25% rejestracji nastąpiło w ciągu 2007 r. Liczby te potwierdzają, że siła i zasięg reklamy w Internecie zdecydowanie rośnie. Akcja prowadzona przez firmę NetArt ułatwi wielu polskim firmom stawianie pierwszych kroków w świecie reklamy internetowej. Niewątpliwie wpłynie też na dalszy dynamiczny rozwój rynku usług internetowych w Polsce.

Według informacji zaczerpniętych z serwisu statystykidomen.pl, NetArt, posiada obecnie ponad 30% udział w rynku domen polskich, wyprzedzając tym samym kolejnego rejestratora domen o ponad 10%, a następnego o ponad 20%. W świetle powyższych statystyk Dyrektor ds. Marketingu i Public Relations w NetArt Daniel Kotyras komentuje „Jak na lidera rynku rejestracji domen i usług hostingowych przystało postanowiliśmy przygotować promocję, która wskaże rynkowe trendy na najbliższe lata”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top