Nowa struktura w domu mediowym ACR

Wraz z nowym rokiem w domu mediowym ACR zostaje wprowadzona nowa struktura, a wraz z nią nowe plany rozwoju firmy.

jolanta-zaczek_foto-1Zarządzanie finansami firmy i główne decyzje biznesowe pozostają w gestii Jolanty Zaczek-Sakouhi. „Wprowadzenie struktury przejrzystej dla pracowników było konieczne, aby zapewnić stabilność w dynamicznie rozwijającej się spółce. Jeszcze rok temu w zespole ACR było dwukrotnie mniej pracowników.” – skomentowała prezes.

maria-kierzkowska_foto-1Maria Kierzkowska związana z ACR od 3 lat obejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego i będzie zajmować się głównie obszarami: HR, PR i Marketing. Plany na 2009 komentuje tak:  „Od roku 2009 ACR będziemy realizować opracowaną wspólnie z zespołem strategię marketingową, której celem jest silna promocja firmy. Wciąż za mało osób z branży wie jakie posiadamy doświadczenie i jak szeroki jest wachlarz świadczonych przez ACR usług na rynku reklamy internetowej. Strategia firmy koncentruje się również na pracownikach. ACR to przede wszystkim ludzie i to od ich zadowolenia zależą wyniki firmy. Jesteśmy tego świadomi i dbamy o utrzymanie i rozwój naszego zespołu. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko New Business Consultant i w najbliższym czasie będziemy też powiększać zespół obsługi klienta i planningu.”

Działami specjalizacyjnymi w ACR kierują: Wioletta Łada-Szewczenko (client service & media planning), Magdalena Czachowska (affiliate marketing), Marcin Siekierski (sem & conversion), Ilona Wicherkiewicz (new business & strategy), Adam Chowański (e-mail marketing).

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry