Nowa wersja oprogramowania WebTimeSheet dla agencji reklamowych

Opublikowano: 16 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Powstała nowa wersja oprogramowania WebTimeSheet firmy Webtel- WebTimeSheet A.R. przeznaczona dla firm świadczących usługi marketingowe na rynku B2B, przede wszystkim dla agencji reklamowych.
WebTimeSheet jest systemem kontroli rentowności projektów oraz ewidencji i nadzoru czasu pracy, zawiera też bazę danych klientów i historię kontaktów z nimi.

WebTimeSheet ułatwia zarządzanie projektami i poprawia efektywność pracy. System nie wymaga instalacji sprzętowej w firmie – wystarczy dostęp do internetu. Po wpisaniu swojego identyfikatora i hasła każdy użytkownik systemu może dostać się do niego i korzystać wyłącznie z przypisanych mu indywidualnie funkcji. System ma możliwość współpracy z systemami zewnętrznymi, np. księgowymi.

Bodźcem do rozwoju wersji WebTimeSheet A.R. było wdrożenie systemu w agencji Brainshop U-boot i konieczność uwzględnienia wymagań Klienta związanych ze specyfiką zarządzania w branży reklamowej.

http://www.webtel.pl

Sylwester KozakNowa wersja oprogramowania WebTimeSheet dla agencji reklamowych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.