Nowa wersja oprogramowania WebTimeSheet dla agencji reklamowych

Powstała nowa wersja oprogramowania WebTimeSheet firmy Webtel- WebTimeSheet A.R. przeznaczona dla firm świadczących usługi marketingowe na rynku B2B, przede wszystkim dla agencji reklamowych.
WebTimeSheet jest systemem kontroli rentowności projektów oraz ewidencji i nadzoru czasu pracy, zawiera też bazę danych klientów i historię kontaktów z nimi.

WebTimeSheet ułatwia zarządzanie projektami i poprawia efektywność pracy. System nie wymaga instalacji sprzętowej w firmie – wystarczy dostęp do internetu. Po wpisaniu swojego identyfikatora i hasła każdy użytkownik systemu może dostać się do niego i korzystać wyłącznie z przypisanych mu indywidualnie funkcji. System ma możliwość współpracy z systemami zewnętrznymi, np. księgowymi.

Bodźcem do rozwoju wersji WebTimeSheet A.R. było wdrożenie systemu w agencji Brainshop U-boot i konieczność uwzględnienia wymagań Klienta związanych ze specyfiką zarządzania w branży reklamowej.

http://www.webtel.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry