Nowa wersja sklepu SonyEricsson-sklep.pl

Sony Ericsson odsłonił najnowszą wersję sklepu internetowego www.sonyericsson-sklep.pl. Nowa wersja sklepu internetowego odzwierciedla zmiany, jakie zostały wprowadzone do brandingu Sony Ericsson.

Jednak nie tylko witryna sklepu została odświeżona,  sklep został też wyposażony w nowy system zarządzania, który ma na celu zwiększenie funkcjonalności oraz skrócenie czasu realizacji zamówień. Największy nacisk położono na bezpieczeństwo i ochronę danych klientów, wprowadzając szyfrowane połączenia oraz certyfikat SSL.

W sklepie i na blogu klienci mają możliwość komentowania produktów, jak również pisania recenzji o nich, które opublikowane zostaną na stronie danego rozwiązania.

SonyEricsson-sklep.pl gwarantuje bezpłatną wysyłkę telefonów i akcesoriów Sony Ericsson na terenie Polski. Dzięki modyfikacji linii dystrybucyjnej, towar jest dostarczany w ciągu 24h do rąk nabywcy. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość monitorowania drogi przesyłki przez nabywcę.

Istniejąc na rynku od 2002 roku zawsze staraliśmy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Zmienialiśmy się biorąc pod uwagę wymagania klientów, możliwości technologiczne oraz standardy określone przez Sony Ericsson. Cieszymy się, że zmiany zostały przychylnie przyjęte. Już w najbliższym czasie zostanie dodany system ratalny z opcją rat 0%, co na pewno ucieszy naszych stałych i nowych klientów. – powiedział Sławomir Pająk, dyrektor generalny, Netsport Sp. z o.o.

Z SonyEricsson-sklep.pl współpracujemy ściśle od początku powstania firmy Sony Ericsson. Jest to jedyny sklep internetowy w Polsce, który posiada autoryzację naszej firmy. W swojej ofercie posiada pełna gamę produktów marki Sony Ericsson, a sprzedawcy są wysokiej klasy konsultantami posiadający szeroką wiedzę na temat rozwiązań naszej firmy. – powiedział Tomasz Mrzygłód, Field Marketing Manager CE, Sony Ericsson.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry