Nowe aplikacje ochronne Kaspersky Lab w ofercie home.pl

home.pl, dostawca usług internetowych, rozszerza ofertę bezpieczeństwa o kolejne produkty firmy Kaspersky Lab.

Aplikacje ochronne firmy Kaspersky Lab – Kaspersky Internet Security 2010 oraz Kaspersky Anti-Virus 2010 – poszerzyły ofertę home.pl związaną z usługami bezpieczeństwa sieciowego.

Najnowsze rozwiązania Kaspersky Lab przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw można nabyć indywidualnie w serwisie internetowym lub w połączeniu z usługami oferowanymi przez home.pl. Dla osób, które zdecydują się na drugi wariant, firma przygotowała specjalną ofertę cenową – Kaspersky Internet Security 2010 w wersji OEM kosztuje wówczas tylko 50 zł.

Zgodnie z naszą strategią rozwijamy ofertę usług bezpieczeństwa sieciowego. W ten sposób możemy zapewnić naszym klientom bogatszy wachlarz usług i dostarczyć rozwiązań, których potrzebują obecnie użytkownicy komputerów – osoby fizyczne, a także mali i średni przedsiębiorcy w Polsce. – mówi Robert Paszkiewicz, kierownik produktu w home.pl.

Włączona do oferty home.pl aplikacja Kaspersky Anti-Virus 2010 to skuteczne rozwiązanie zabezpieczające stacje robocze w zakresie ochrony podstawowej (m.in. eliminacja wirusów, spyware’u i trojanów) oraz przed niebezpiecznymi stronami WWW. Kaspersky Internet Security 2010 jest natomiast kompletnym narzędziem oferującym zarówno funkcje podstawowe (antywirus, firewall itp.) jak i dodatkowe opcje kontroli rozszerzonej (m.in. ochrona Wi-Fi, VPN) i prewencyjnej (m.in. kontrola aplikacji). Program oferuje także innowacyjne narzędzia do ochrony przed kradzieżą tożsamości oraz filtrowania zawartości treści dostępnych w Internecie. Wszystko to sprawia, że aplikacje te pozwalają na ochronę danych firmowych i prywatnych na najwyższym poziomie.

Cieszymy się, że oferta home.pl wzbogaciła się o nowe aplikacje ochronne firmy Kaspersky Lab – to potwierdza naszą mocną pozycję na rynku rozwiązań biznesowych. Jesteśmy przekonani, że kolejni klienci docenią jakość rozwiązań oferowanych przez Kaspersky Lab, łatwy sposób ich dystrybucji w wersji elektronicznej oraz atrakcyjne ceny oferowane przez home.pl. – mówi Andrzej Pilarz, prezes Kaspersky Lab Polska.

Ofertę promocyjną home.pl uzupełniają aplikacje w wersji pudełkowej (program jest dostarczany na nośniku wraz z instrukcją obsługi). Pełna wersja Kaspersky Anti-Virus 2010 kosztuje wówczas 89 zł, a Kaspersky Internet Security 2010 – 125 zł. Licencje obu aplikacji mogą być przedłużane na kolejne lata po atrakcyjnych cenach lub zakupywane w pakietach wielostanowiskowych.

http://home.pl/bezpieczenstwo/kaspersky

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top