Nowe Data Center Gratka.pl

Portal ogłoszeniowy Gratka sp. z o.o. uruchomił nowe Centrum Przetwarzania Danych. Centrum zostało zaprojektowane i zbudowane przez ABG S.A. Powierzchnia nowego Centrum to około 200m².
Data Center zostało wyposażone w najnowocześniejsze systemy podtrzymania zasilania, klimatyzacji i infrastruktury sieciowej, co umożliwi Gratka.pl w krótkim czasie pełne wdrożenie technologii blade, a w przyszłości rozbudowę szkieletu do technologii 10G.

„Gratka.pl jest w chwili obecnej największym pod względem liczby ofert portalem  ogłoszeniowym w Polsce, który współpracuje z kilku tysiącami klientów. Gwałtowny  rozwój serwisu pod względem zakresu oferty, jak i liczby użytkowników skłonił  nas do rozbudowy bazy technologicznej  i uruchomienia serwerowni, dzięki której będziemy mogli wprowadzać nowoczesne funkcjonalności w portalu oraz nowe  usługi dla klientów. Nowoczesne Data Center  ułatwi nam realizacje tego zadania” – mówi Artur Wiśniewski Prezes Zarządu Gratka sp. z o.o.

Uruchomione Data Center Gratka.pl będzie wykorzystywane przez serwisy internetowe należące do Gratka Sp. z o.o., jak również przez jej aktualnych i przyszłych klientów.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry