Nowe Data Center Gratka.pl

Opublikowano: 15 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Portal ogłoszeniowy Gratka sp. z o.o. uruchomił nowe Centrum Przetwarzania Danych. Centrum zostało zaprojektowane i zbudowane przez ABG S.A. Powierzchnia nowego Centrum to około 200m².
Data Center zostało wyposażone w najnowocześniejsze systemy podtrzymania zasilania, klimatyzacji i infrastruktury sieciowej, co umożliwi Gratka.pl w krótkim czasie pełne wdrożenie technologii blade, a w przyszłości rozbudowę szkieletu do technologii 10G.

„Gratka.pl jest w chwili obecnej największym pod względem liczby ofert portalem  ogłoszeniowym w Polsce, który współpracuje z kilku tysiącami klientów. Gwałtowny  rozwój serwisu pod względem zakresu oferty, jak i liczby użytkowników skłonił  nas do rozbudowy bazy technologicznej  i uruchomienia serwerowni, dzięki której będziemy mogli wprowadzać nowoczesne funkcjonalności w portalu oraz nowe  usługi dla klientów. Nowoczesne Data Center  ułatwi nam realizacje tego zadania” – mówi Artur Wiśniewski Prezes Zarządu Gratka sp. z o.o.

Uruchomione Data Center Gratka.pl będzie wykorzystywane przez serwisy internetowe należące do Gratka Sp. z o.o., jak również przez jej aktualnych i przyszłych klientów.

Hanna LaskowskaNowe Data Center Gratka.pl

Podziel się!

O autorze

hania