Nowe Finanse w wp.pl

Finanse (finanse.wp.pl) integrują wszystkie serwisy finansowe portalu Wirtualna Polska (wp.pl) : Banki, Emerytury, Fundusze, Giełda, Podatki, Ubezpieczenia, Waluty oraz Pasaż Finansowy. Głównym zadaniem nowej witryny jest agregacja – zbieranie informacji gospodarczych z zakresu usług finansowych i udostępnianie ich osobom ceniącym czas i wygodę w korzystaniu z oferty instytucji finansowych. Serwis prezentuje użytkownikom profesjonalne wiadomości z rynku ubezpieczeń, banków, giełdy, podatków, walut a także aktualne dane o funduszach inwestycyjnych i emeryturach. Platformą zakupów produktów instytucji finansowych, prezentowanych we wszystkich serwisach dostępnych pod adresem finanse.wp.pl, jest Pasaż Finansowy (paszafin.wp.pl).

„Kompleksowa oferta serwisu umożliwia szybkie i nieskomplikowane korzystanie z atrakcyjnych produktów finansowych – mówi Artur Balana, Kierownik Grupy Finanse – Serwis jest miejscem promocji i prezentacji wszystkiego, co nowe zarówno na rynku, jak i w serwisach finansowych WP. Mamy nadzieję, że będzie jednocześnie doskonałym forum wymiany poglądów, opinii i doświadczeń oraz narzędziem bezpośredniego kontaktu użytkownika ze specjalistami. Przyświeca nam idea stworzenia „drzwi do świata biznesu” dla młodych i aktywnych.” – podkreśla.

W ramach Finansów Wirtualna Polska dokonuje szczegółowego porównania dostępnych ofert, dając użytkownikom jednoczesną możliwość wyboru najlepszej i dokonania transakcji z wykorzystaniem Sieci. Zainteresowani w podjęciu intratnej decyzji finansowej posłużyć się mogą niezbędnymi ku temu narzędziami: kalkulatorami, tabelami porównawczymi, wyszukiwarkami. Do ich wglądu są wizytówki instytucji finansowych, podzielone tematycznie wiadomości, notowania, szczegółowe dane o produktach oraz poradniki. Skorzystać też mogą z atrakcyjnych promocji i ulg oferowanych przez partnerów serwisu specjalnie dla użytkowników WP.pl.

Istotnym novum jest zaprezentowanie oferty emerytalnej i funduszy inwestycyjnych. Uruchomiony jednocześnie z serwisem Finanse dział Emerytury (emerytury.wp.pl), jako nieliczny na rynku pozwala użytkownikom błyskawicznie porównać ofertę Powszechnych Towarzystw Emerytalnych, czyli zarządzanych przez nie funduszy. Kryterium konfrontatywne stanowią wskaźniki finansowe oraz parametry produktów. Dział umożliwia ponadto bieżące śledzenie notowań poszczególnych jednostek rozrachunkowych OFE. W założeniu twórców stanowić ma niezależną pomoc w podjęciu decyzji o przystąpieniu do funduszu, bądź jego zmianie. Nowy serwis Fundusze kierowany jest do użytkowników, którzy już zainwestowali w jednostki funduszy inwestycyjnych oraz tych, którzy poszukują dla swych oszczędności alternatywnych, w stosunku do lokat bankowych, form ich pomnażania. Celowi temu służą prezentacje wszystkich oferowanych na rynku funduszy wraz z ich parametrami.

Poważne informacje dostarczane są przystępnie i jasno. Poprzez czaty, FAQ i forum finansowe Użytkownik ma stały kontakt ze specjalistami rynku finansowego.”Informujemy w sposób prosty i komunikatywny, zrozumiały dla każdego. Treści redaguje zespół młodych specjalistów. Bezstronnie i krytycznie prezentujemy produkty kierując nasze usługi zarówno do użytkowników doświadczonych, jak i stawiających pierwsze kroki na tym polu”. – dodaje Artur Balana.

Dzięki umowom z największymi partnerami finansowymi: bankami, firmami leasingowymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi, emerytalnymi, towarzystwami funduszy inwestycyjnych, domami maklerskimi serwis daje wyjątkowe możliwości korzystania z prezentowanej przez nich oferty. Profesjonalnych treści dostarczają ponadto: Parkiet, Gazeta Finansowa, Prawo i Gospodarka, Puls Biznesu, Pieniądz, Przegląd Ubezpieczeń Społecznych i Zdrowotnych, WGI, TMS, Fortis Bank, PORTFEL.pl, eFund, KiK, Warszawski Instytut Bankowości, Internetowy Dom Maklerski, DM BZ WBK, OFE Pocztylion, Sampo, ING Nationale Nederlanden i inni.

http://finanse.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top