Nowe funkcjonalności w Poczcie WP

Opublikowano: 30 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wirtualna Polska doskonali strukturę Poczty, dostosowując ją do wymogów Internautów i stawiając na maksymalną ergonomię oraz dodatkowe rozwiązania ułatwiające korespondencję, czy zarządzanie skrzynką e-mail. Do ostatnich innowacji należą m.in. łatwy w obsłudze kalendarz oraz możliwość aktywowania adresu w domenie @wp.eu
Poczta WP od lat cieszy się olbrzymią popularnością wśród Internautów. Przyjazna i prosta w nawigacji jest największym i najczęściej odwiedzanym systemem e-pocztowym w kraju. W okresie od października 2005 roku, czyli o chwili uruchomienia 3-gigabajtowej skrzynki e-mail, do marca 2006 roku liczba użytkowników odwiedzających Pocztę WP wzrosła o 36% i w marcu 2006 r. wyniosła 3,98 miliona. Liczba odsłon zwiększyła się natomiast o 59%, sięgając 442 milionów (dane na podstawie badania Megapanel PBI/Gemius). Przez Pocztę Wirtualnej Polski przechodzi dziennie ponad 15 milionów listów.

„Poczta WP jest pionierem we wdrażaniu nowych funkcjonalności. Jako pierwsza wprowadziła pojemność 3 gigabajtów, bez żadnych dodatkowych warunków. Także jako pierwsza udostępniła internautom galerie zdjęć dołączanych do elektronicznej korespondencji oraz zapewniła swobodne nimi zarządzanie. – mówi Wojciech Zwiefka, Dyrektor Pionu Technologii Informatycznej w Wirtualnej Polsce – Od maja użytkownicy zyskali natomiast dostęp do kalendarza i mogą aktywować swój adres w atrakcyjnej domenie @wp.eu”

Kalendarz w Poczcie WP pozwala na dokładne zaplanowanie własnych zadań, które można swobodnie edytować. Oferuje wykaz dni wolnych od pracy (święta państwowe i kościelne), prezentuje zadania w kilku widokach (dany dzień, miesiąc, zadania najbliższe) i umożliwia ustawienie przypomnienia, nawet z tygodniowym wyprzedzeniem.

Do rozwiązań WP, które gwarantują optymalne korzystanie z e-korespondencji należą m.in. prosty interfejs, duże możliwości personalizacji skrzynki e-mail, skróty klawiszowe, wszechstronna konfiguracja, filtry anytyspamowe, skaner antywirusowy. Obok poczty darmowej Wirtualna Polska udostępnia też wysokiej jakości skrzynki płatne, opracowane z myślą o klientach biznesowych i ich preferencjach, o wielkości aż 6 GB.

www.wp.pl

Hanna LaskowskaNowe funkcjonalności w Poczcie WP

Podziel się!

O autorze

hania