Nowe generacja iPodów dostępna w Polsce w przyszłym tygodniu

Najnowsze modele iPodów – nano, touch, classic oraz shuffle, zaprezentowane przez Apple 9 września, od przyszłego tygodnia staną się dostępne dla polskich użytkowników. Podczas wczorajszej konferencji w San Francisco największym zainteresowaniem cieszył się najpopularnieszy odtwarzacz muzyki firmy Apple – nowy iPod nano.

iPod nano został wyposażony w kamerę oraz duży 2,2 calowy wyświetlacz. Dzięki temu nano stał się jeszcze bardziej multimedialny. Od dziś każdy posiadacz nowego nano może nie tylko słuchać swojej ulubionej muzyki, ale także kręcić filmy i za pośrednictwem iTunes eksportować je bezpośrednio do popularnych serwisów społecznościowych jak Youtube czy Facebook. W ciągu kilku minut nagranie może zostać udostepnione na największych światowych serwisach video.

źródło: Apple
źródło: Apple

Nowy iPod nano to także wygląd – polerowana, aluminiowa obudowa, odporna na wstrząsy i upadek oraz 7 różnych kolorów przypadną do gustu każdemu fanowi muzyki i filmów. Nowy odtwarzacz posiada także wbudowany mikrofon, radio, dyktafon oraz funkcję krokomierza.

– Nowa linia Apple będzie dostępna w Polsce już w połowie września. Na rynku pojawią się jednocześnie wszystkie modele z rodziny iPoda, rozszerzając i tak największą na rynku ofertę odtwarzaczy muzycznych i multimedialnych. Nowe linia została przystosowana do potrzeb i oczekiwań wszystkich użytkowników, więc każdy bez problemów znajdzie dla siebie odpowiednie urządzenie – mówi Paweł Małecki, product manager w firmie iSource.

Zmiany pojawiły się także w innych modelach. iPod Touch będzie dostępny w wersjach 32 GB i 64 GB. Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł pomieścić jeszcze więcej gier, muzyki, filmów, podcastów oraz zdjęć. Obecnie dostęnych jest ponad 20 000 aplikacji do pobrania na iPoda Touch.

Zmian doczekały się także iPody shuffle. Najmniejsze na świecie odtwarzacze mp3 i pierwsze które mówią do użytkownika, dostępne będą w nowych kolorach- różowym, niebieskim i zielonym. Shuffle będą dostępne w wersjach 2 GB i 4 GB.

źródło: Apple
źródło: Apple

iPod classic również doczekał się nowej wersji. Na rynku pojawi się odtwarzacz o pojemność 160 GB, ale w tym samym kształcie co obecne 120GB.

Produkty będzie można nabyć w salonach partnerów i resellerów firmy iSource S.A., wyłącznego dystrybutora marki Apple w Polsce. Nowe odtwarzacze znajdą się na półkach w sieciach Media Markt, Euro RTV AGD, Saturn, Komputronik oraz w sklepach Apple Premium Reseller – iSpot, Cortland oraz USE. Co ważne, ceny urządzeń będą równie atrakcyjne jak w Europie Zachodniej.

Sugerowane ceny detaliczne brutto:

  • iPod shuffle 2GB – 229 zł
  • iPod shuffle 4GB – 329 zł
  • iPod nano 8GB – 599 zł
  • iPod nano 16GB – 729 zł
  • iPod classic 160GB – 979 zł
  • iPod touch 8GB – 899 zł
  • iPod touch 32GB -1199 zł
  • iPod touch 64GB – 1599 zł

Więcej zdjęć nowych produktów Apple mogą Państwo znaleźć w serwisie Techcity.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry