Nowe głosy syntezatora mowy IVONA dla Androida za darmo

Opublikowano: 22 listopada 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

IVONA Software prezentuje najnowszą wersję beta głosów IVONA dla platformy Android (1.0.10b). Głosy IVONA sprawiają, że Android mówi płynnym naturalnym głosem.

Technologia syntezatora mowy IVONA jest preferowana i powszechna w wielu aplikacjach mobilnych w systemie Android, od asysty dla kierowców w trakcie bezpiecznej jazdy, przez czytanie wskazówek nawigacji i tekstów wiadomości, po odtwarzanie treści e-booków, w każdej sytuacji, np. „po drodze” do pracy, czy w trakcie zajęć rekreacyjnych. Dzięki dokładnym i naturalnym głosom syntezatora mowy IVONA, smartfony stały się prawdziwie wielozadaniowymi urządzeniami.

Nowe głosy syntezatora mowy IVONA dla Androida za darmo 1

Nowe, darmowe głosy IVONA oferują m.in.:
– Głośniejszą i wyraźniejszą mowę,
– Większą dokładność mowy i interpretację tekstu,
– Dziesięciokrotnie mniejsze zapotrzebowanie na pamięć wewnętrzną urządzenia, niż do tej pory.

Najnowsze głosy IVONA są dostępne bezpłatnie do końca testów wersji beta. Można je przetestować i pobrać na stronie http://mobile.ivona.com.

Dostępne są również cztery nowe głosy w Android Market: Nicole – australijski angielski, Carmen – rumuński, a także Gwyneth – walijski angielski oraz walijski.

„Dla naszego zespołu największą satysfakcją jest świadomość, że możemy pomóc ludziom bezpiecznie pracować, zdobywać informacje oraz bawić się, bez względu na miejsce, w którym się znajdują” – powiedział Łukasz Osowski, prezes firmy IVONA Software.

IVONA ma również ofertę dla twórców rozwiązań mobilnych. Każdy deweloper może korzystać z syntezatora mowy IVONA bezpłatnie w okresie testowym, przyłączając się do inicjatywy „IVONA for Developers (www.ivona.com/developer).

Hanna LaskowskaNowe głosy syntezatora mowy IVONA dla Androida za darmo

Podziel się!

O autorze

hania