Nowe głosy syntezatora mowy IVONA dla Androida za darmo

IVONA Software prezentuje najnowszą wersję beta głosów IVONA dla platformy Android (1.0.10b). Głosy IVONA sprawiają, że Android mówi płynnym naturalnym głosem.

Technologia syntezatora mowy IVONA jest preferowana i powszechna w wielu aplikacjach mobilnych w systemie Android, od asysty dla kierowców w trakcie bezpiecznej jazdy, przez czytanie wskazówek nawigacji i tekstów wiadomości, po odtwarzanie treści e-booków, w każdej sytuacji, np. “po drodze” do pracy, czy w trakcie zajęć rekreacyjnych. Dzięki dokładnym i naturalnym głosom syntezatora mowy IVONA, smartfony stały się prawdziwie wielozadaniowymi urządzeniami.

Nowe głosy syntezatora mowy IVONA dla Androida za darmo 1

Nowe, darmowe głosy IVONA oferują m.in.:
– Głośniejszą i wyraźniejszą mowę,
– Większą dokładność mowy i interpretację tekstu,
– Dziesięciokrotnie mniejsze zapotrzebowanie na pamięć wewnętrzną urządzenia, niż do tej pory.

Najnowsze głosy IVONA są dostępne bezpłatnie do końca testów wersji beta. Można je przetestować i pobrać na stronie http://mobile.ivona.com.

Dostępne są również cztery nowe głosy w Android Market: Nicole – australijski angielski, Carmen – rumuński, a także Gwyneth – walijski angielski oraz walijski.

„Dla naszego zespołu największą satysfakcją jest świadomość, że możemy pomóc ludziom bezpiecznie pracować, zdobywać informacje oraz bawić się, bez względu na miejsce, w którym się znajdują” – powiedział Łukasz Osowski, prezes firmy IVONA Software.

IVONA ma również ofertę dla twórców rozwiązań mobilnych. Każdy deweloper może korzystać z syntezatora mowy IVONA bezpłatnie w okresie testowym, przyłączając się do inicjatywy “IVONA for Developers (www.ivona.com/developer).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry