Nowe gry w Wirtualnej Polsce

Wirtualna Polska wzbogaciła swoją ofertę gier WWW (MMO) o nowe pozycje. Do udostępnionej w październiku gry „Delirium” dołączyły właśnie „Mafia 1930”, „Dark Orbit” oraz „Sea Fight”. W każdą z nich można zagrać bezpłatnie. Użytkownicy mają także dostęp do galerii zdjęć, trailerów gier, specjalnych forów internetowych.
Gry bazują na przeglądarkach internetowych, są darmowe i nie wymagają instalacji. Co ważne, przerwane gry można kontynuować o dowolnej porze i na dowolnym komputerze ze standardową przeglądarką internetową. Gry udostępnione przez Wirtualną Polskę pozwalają na prowadzenie rozgrywek z osobami na całym świecie, są toczone w czasie rzeczywistym, umożliwiają też kontakt z innymi graczami, poprzez wiadomości w grze, chat i forum.

Mafia 1930 – mafia.wp.pl
Stany Zjednoczone Ameryki, czas prohibicji i karteli mafijnych, czas korupcji, walki o władzę oraz wpływy. Gracz może wcielić się w rolę szefa mafii, wejść w tajemniczy świat podejrzanych kasyn i nocnych konwojów z zakazanymi towarami. Nie może ufać nikomu; ani politykom, ani policji, ani związkom zawodowym. Jedynym prawem, jakie tu obowiązuje, jest prawo ulicy. „Mafię 1930” charakteryzują doskonały design i optymalna nawigacja.

Nowe gry w Wirtualnej Polsce 1

Dark Orbit – darkorbit.wp.pl
Trójwymiarowa grafika, armady statków kosmicznych, perfekcyjne animacje – wszystko to pozwala internaucie zapomnieć o „zwykłym świecie”. W „Dark Orbit” można realizować wciągające misje, spotykać nie zupełnie przyjaznych obcych, toczyć zaciekłe walki kosmiczne przeciwko tysiącom innych niewirtualnych graczy. Dynamiczne sceny akcji czynią z gry prawdziwie kosmiczną przygodę.

Sea Fight – seafight.wp.pl
Fabuła gry pozwala użytkownikowi brać udział w wielkich bitwach morskich, przeżywać trzymające w napięciu przygody, walczyć z potworami morskimi i wciąż rozbudowywać swoją armadę. Wszystko na żywo przeciwko tysiącom innych, prawdziwych graczy.

„Budowę Strefy Gier WWW (MMO) w Wirtualnej Polsce rozpoczęliśmy od ‘Delirium’ – mówi Dominik Lachowicz z Pionu Rozwoju Produktów. – Teraz, wraz z kolejnym partnerem, firmą BigPoint GmbH, uruchamiamy trzy nowe, atrakcyjne graficznie i fabularnie gry sieciowe. Wkrótce przedstawimy następne, pracujemy bowiem intensywnie nad poszerzeniem naszej oferty MMO. Będziemy dokładali starań, by zakres scenariuszy i rodzajów gier był na tyle szeroki, aby każda osoba odnalazła w nich ‘swój klimat’ i mogła jeszcze lepiej poznać możliwości Internetu.”

www.mmo.gry.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Nowe gry w Wirtualnej Polsce

Wirtualna Polska udostępnia bezpłatnie grę WWW – typu Future Reality Online – DELIRIUM.
DELIRIUM jest całkowicie polską produkcją. Gra WWW łączy w sobie dwa klasyczne gatunki – strategię i RPG. Zawiera wiele elementów innowacyjnych, które wyróżniają ją spośród innych tytułów tego typu. Cechują ją: wysokiej jakości grafika oraz rozbudowana fabuła.

Nowe gry w Wirtualnej Polsce 2

Akcja DELIRIUM rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której Ziemia zostaje zaatakowana przez mityczną, niezwykle agresywną obcą cywilizację. Inwazja ma związek z tajemniczą substancją – tytułowym „delirium” – która powoduje u ludzi nieodwracalne zmiany psychofizyczne. Osoby, które przeżyły kontakt z substancją, nabywają niezwykłych umiejętności i tworzą nową kastę w społeczeństwie. Właśnie w przedstawiciela owej kasty może wcielić się gracz zainteresowany rozgrywką RPG. Przed miłośnikami strategii, ekonomii lub polityki otwiera się natomiast możliwość wcielenia w rolę namiestnika zarządzającego ogromnymi miastami przyszłości.

„Gracz sam zdecyduje, który aspekt gry jest dla niego najbardziej atrakcyjny. Jest to jedno z niewielu miejsc w Sieci, w którym spotykają się gracze zainteresowani zarówno czystą strategią, jak i ci odgrywający postaci zgodnie z zasadami RPG.” – mówi Jarosław Jasiński, lider zespołu projektowego w firmie GammaNet.

Nowe gry w Wirtualnej Polsce 3

Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie w grze mapy odzwierciedlającej topografię Ziemi – terenem zmagań wszystkich graczy jest bowiem ta właśnie planeta. Dzięki temu grę można rozpocząć w każdym zakątku Ziemi. Wraz z zaawansowaniem akcji odkrywane są kolejne zagadki i dodatkowe informacje o świecie przyszłości. Rozwój gry moderowany jest za pomocą questów skierowanych do graczy, dzięki którym wykonują oni zlecone misje
i rozwiązują tajemnice związane z postapokaliptycznym obrazem Ziemi.

Rozwinięta społeczność DELIRIUM umożliwia zakładanie klanów oraz bezpośrednie kontakty miedzy graczami. W grze są oczywiście rankingi, forum i czat. Gracze sami decydują, czy chcą ze sobą walczyć, czy handlować bądź współpracować.

„Wirtualna Polska nie pozostaje obojętna wobec silnej światowej tendencji rozwoju tego typu gier. Wprowadzamy nie tylko nową propozycję dla miłośników gier, ale – co warte podkreślenia – także pierwszy, bardzo dobrej jakości i w 100% polski produkt tego typu na rynku. Zapowiadamy oczywiście następne.” – stwierdza Dominik Lachowicz odpowiedzialny w WP za rozwój gier online. – Gra Delirium dostępna jest wyłącznie w na stronach WP. Spodziewaliśmy się, że będzie cieszyła się uznaniem, nie sądziliśmy jednak, że wystarczy tydzień, by zarejestrowało się w niej ponad 25 tysięcy graczy.” – dodaje.

www.delirium.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry