Nowe HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2

HTC Corporation przedstawiła dziś dwa nowe, flagowe modele: HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2. Nowe urządzenia to równowaga funkcji, formy i najnowocześniejszych technologii personalizujących komunikację i korzystanie z mobilnego Internetu.
“HTC Touch Pro2 i HTC Touch Diamond2 wprowadzają uproszczoną komunikację mobilną we wszystkich jej formach: głosowej, SMS-owej i emailowej,” powiedział Peter Chou, prezes zarządu i dyrektor generalny HTC Corp. “HTC dostarcza najnowszych, najbardziej zaawansowanych rozwiązań w szerokim asortymencie telefonów komórkowych, które ułatwiają pracę i komunikację między ludźmi.”

HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2 zawierają najnowszy interfejs HTC TouchFLO 3D. TouchFLO 3D został bardziej zintegrowany ze specjalną wersją Windows Mobile 6.1 i jest konsekwentniej stosowany w aplikacjach i menu systemu operacyjnego. TouchFLO 3D ma za zadanie ułatwiać nawigację i czynić ją bardziej intuicyjną. W tym celu wprowadza najważniejsze informacje na pierwszy poziom interfejsu użytkownika – w tym szybki dostęp do kontaktów, SMSów, emaili, zdjęć, muzyki i pogody. W ramach lepszej integracji z Windows Mobile, obszary funkcji dotykowej zostały powiększone i są bardziej przyjazne w obsłudze.

HTC Touch Diamond2 i HTC Touch Pro2 wprowadzają nowe podejście do komunikacji, bardziej skoncentrowane na użytkowniku, w postaci jednolitego widoku kontaktów, który przedstawia historię komunikacji z daną osobą niezależnie od jej formy, tj. komunikacji głosowej, SMS-owej i emailowej. Informacje można przeglądać z poziomu wizytówek lub na ekranie rozmowy telefonicznej, dzięki czemu najnowsza komunikacja z poszczególnymi kontaktami jest zawsze pod ręką. W ramach łatwiejszego korzystania z mobilnego Internetu, wprowadzają technologię HTC Push Internet. HTC Push Internet usuwa problem powolnego ściągania i odtwarzania stron internetowych w telefonie komórkowym. Użytkownicy mogą wstępnie wybrać ulubione strony internetowe i mieć do nich natychmiastowy dostęp, gdy będą potrzebne.

Touch Diamond2 stanowi rozwinięcie kompaktowego wzornictwa i kultowego stylu oryginalnego HTC Touch Diamond. Wyróżnia się większym, 3,2-calowym ekranem VGA oferującym większe pole widzenia w obudowie o grubości zaledwie 13,7 mm. Telefon został również wyposażony w nowy, dotykowy pasek powiększania, który pozwala jeszcze szybciej przybliżać treść stron internetowych, emaili, wiadomości tekstowych, zdjęć i dokumentów.

touch-diamond2_backfrontside

Wykorzystując doświadczenie HTC z TouchFLO 3D w połączeniu z nowym, bardziej użytkowym podejściem do komunikacji i nową technologią HTC Push Internet, Touch Diamond2 jest zoptymalizowany pod kątem obsługi jedną ręką.

Touch Diamond2 wyróżnia się też dłuższym o 50% czasem pracy na bateriach, aparatem 5 megapikseli z automatyczną ostrością, możliwością rozbudowy pamięci, czujnikiem grawitacyjnym i czujnikiem oświetlenia zewnętrznego.

HTC Touch Pro2, zaprojektowany dla biznesu, wyróżnia się wzornictwem a jednocześnie oferuje maksymalne udogodnienia funkcjonalności. Wykorzystując HTC TouchFLO 3D i technologię Push Internet, Touch Pro2 wyróżnia się panoramicznym ekranem 3,6 cala o rozdzielczości VGA i dużą, łatwą w obsłudze klawiaturą w układzie QWERTY. Przedłużony czas pracy na bateriach, możliwości rozbudowy pamięci i dotykowy pasek powiększania, a także czujniki grawitacji, zbliżenia i oświetlenia zewnętrznego, sprawiają, że Touch Pro2  doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

touch-pro2-keyboard

Nowa technologia HTC Straight Talk to zintegrowana obsługa emaila, głosu i telefonu głośnomówiącego. Użytkownicy mogą płynnie przechodzić z poczty elektronicznej do pojedynczych, lub wieloosobowych rozmów konferencyjnych, zmieniając dowolne pomieszczenie w salę konferencyjną.

touch-pro2-front-back

Straight Talk, oprócz nowej, uproszczonej komunikacji, wyróżnia się innowacyjną konstrukcją mechaniczną i akustyczną, zapewniającą wysoką jakość połączenia głośnomówiącego, zbliżoną do rozwiązań znanych z menedżerskich sal konferencyjnych. Straight Talk zapewnia wysoką jakość głosu i dźwięków poprzez asymetryczne głośniki i zaawansowany system redukcji hałasu z pełną, dwukierunkową akustyką. Po odwróceniu Touch Pro2 automatycznie zmienia się w konferencyjny system głośnomówiący.

HTC Touch Diamond2 będzie dostępny dla klientów rynków Azji i Europy (w tym w Polsce) na początku drugiego kwartału 2009. Szersza dostępność jest planowana pod koniec roku. Touch Pro2 będzie dostępny na większości globalnych rynków na początku lata.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry