Nowe oblicze świata INIS

Opublikowano: 5 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Pod adresem inis.pl dostępny jest już nowy serwis prezentujący wyjątkowy świat INIS, studia zajmującego się profesjonalną fotografią reklamową i artystyczną.
Studio fotografii INIS jest częścią grupy medialnej OS3 group, którą współtworzy z agencją interaktywną OS3 multimedia, firmą RSI internet i JOTKA print design.Usługi INIS skierowane są zarówno do firm wymagających kompleksowej obsługi w zakresie fotografii, jak i klientów indywidualnych.

Nowy serwis to przede wszystkim prezentacja bogatego portfolio, które daje potencjalnym klientom szansę zapoznania się z wcześniejszymi oraz najnowszymi realizacjami studia. Dział „realizacje” pokazuje przekrój możliwości INIS – od ascetycznych zdjęć konkretnych produktów, po rozbudowane wizerunkowe sesje artystyczne. Ponadto na stronie umieszczone zostały wypowiedzi Klientów studia, którzy opowiadają o współpracy, dział o INIS, a także praca.

„Nasz serwis pokazuje jacy jesteśmy. Każde z prezentowanych zdjęć to odrębna historia dopracowana w najmniejszych szczegółach. Staramy się harmonijnie łączyć profesjonalne podejście do pracy z pasją odkrywania i zaskakiwania klientów nowymi pomysłami. Mamy nadzieję, że nasz serwis przybliży wszystkim zainteresowanym naszą działalność i zachęci do bliższego poznania nowego wymiaru świata INIS” – powiedział Krzysztof Pietrek dyrektor studia INIS fotografia.

Od strony graficznej serwis utrzymany jest w spokojnej zielono – beżowej kolorystyce. Minimalizm środków podkreśla to co na stronie najważniejsze – zdjęcia. Każdy z prezentowanych projektów opatrzony został bogatą galerią fotografii.

http://www.inis.pl
http://www.os3group.com

Sylwester KozakNowe oblicze świata INIS

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.