Nowe odsłony WP Film i WP Teleshow

WP Film i WP Teleshow wystartowały w nowych odsłonach. Serwisy zupełnie zmieniły swój kształt, dostosowując się do wymagań współczesnego użytkownika. To kolejne projekty przygotowane w oparciu o platformę kontentową wydawcy.

Wirtualna Polska systematycznie przebudowuje popularne witryny opierając je o platformę kontentową, którą charakteryzują: szybkość ładowania stron, ich magazynowy układ, jednolity zestaw funkcji (m.in. quizy, sondy), maksymalna funkcjonalność w mobile oraz wspólna siatka reklamowa. Dzięki zastosowaniu big data serwisy uczą się preferencji czytelników, serwując im przy kolejnych wizytach interesujące ich treści. WP Film i WP Teleshow nie wymagają odświeżania – kolejne strony otwierają się bez konieczności przeładowań.

WP Film

WP Film, jeden z najdłużej działających serwisów WP. W jego nowej wersji użytkownik z łatwością ma odnaleźć treści premium – zebrane w specjalnym „Magazynie” filmowym, gdzie publikowane są redakcyjne recenzje, felietony i wywiady. Z menu głównego przejdzie do najnowszych, najpopularniejszych i polecanych materiałów, sięgnie do ekskluzywnych, dostępnych wyłącznie w WP, rozmów Yoli Czaderskiej-Hayek z tuzami Hollywood, sekcji „Zwiastuny”, czy „Aktualności”. Dużą rolę w witrynie odgrywają treści wideo, autorskie produkcje redakcji i codzienny format #dziejesiewkulturze.

film

WP Teleshow

Zmieniony WP Teleshow łączy dwa, odrębne dotąd serwisy – Teleshow i Aleseriale. Jest obecnie jedyną witryną poświęconą tematyce polskiej i zagranicznej telewizji. W WP Teleshow codziennie pojawiają się relacje z popularnych programów, zapowiedzi seriali, streszczenia odcinków oraz wywiady z gwiazdami małego ekranu. Serwis relacjonuje również zmiany personalne w polskich stacjach telewizyjnych. Można w nim znaleźć szereg materiałów autorskich, redakcja obecna jest bowiem z kamerą m.in. na planach zdjęciowych i za kulisami powstawania największych telewizyjnych produkcji. Wszystkie treści pogrupowano w kategorie tematyczne, m.in. „Programowy Rozrywkowe”, „Publicystyka”, „Czerwony Dywan”, czy „Talent Show”.

teleshow

Użytkownicy serwisów rozrywkowych WP mają dostęp do quizów sprawdzających ich wiedzę na temat show-biznesu, świata kina i muzyki.

Redakcje WP Film i WP Teleshow są częścią Zespołu Serwisów Rozrywkowych i Gwiazdorskich, kierowanych przez Basię Żelazko. Wydawcą WP Film jest Michał Nowak, a wydawcą WP Teleshow – Aleksandra Pajewska.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry