Nowe randki w WP

Już ponad 670 tysięcy osób założyło swój profil w serwisie randki.wp.pl, szukając swojej drugiej połowy, partnera, kolegi, czy towarzysza podróży… Wirtualna Polska zmieniła kształt serwisu Randki. Nowa szata graficzna, prosta nawigacja, szereg dodatkowych funkcjonalności. Znalezienie partnera to nie problem. Z WP na pewno się uda!

Portal WP wprowadził modyfikacje w rejestracji, uszczegóławiając dane w profilach, dodając praktyczne funkcjonalności, rankingi zdjęć, listy odwiedzin i wiele innych …

Zakładając profil w Randkach WP użytkownik może nie tylko dokładnie wyszczególnić swoje dane, opisać zainteresowania, sposób spędzania czasu wolnego, wygląd i charakter, ale też sprecyzować, jakiej osoby i z jakiego regionu szuka. Obok podstawowych kryteriów w Randkach znalazła się lista cech szczegółowych, z której skorzystają zapewne wszyscy wymagający randkowicze, poszukujący np. tylko frywolnych, okrągłych brunetek lubiących kino i spędzających czas na leniuchowaniu. Kontaktować się z wybraną osoba mogą tak za pośrednictwem SMS jak i strony WWW. Mogą Zamieścić w serwisie własne ogłoszenie, sprawdzić kto i kiedy odwiedzał ich profil.

Wirtualna Polska wprowadziła rankingi profili i zdjęć, prenumeraty nowych profili i wiadomości, np. informacji o dodaniu przez kogoś naszego profilu do ulubionych, usprawniła wyszukiwanie.

‘Mechanizmy szukania są kluczowymi w takim serwisie jak randki. Wyszukiwać można według nicka i indywidualnie zdefiniowanych kryteriów, których może być aż dziesięć, a każdy dowolnie określony przez Internautę. – mówi Andrzej Kosmol z Wirtualnej Polski – W serwisie gwarantujemy od początku do końca pełną anonimowość. Zapewniamy dobrą zabawę i flirt na wysokim poziomie. Użytkownik może od teraz samodzielnie blokować nicki osób, które zakłócają jego spokój, usunąć czy ukryć swoje konto. Dokładnie zabezpieczyliśmy też zdjęcia korzystających z serwisu, by nikt niepożądany nie mógł wykorzystać ich do własnych, nie zawsze właściwych naszym zdaniem celów’

Serwis wzbogaca dział Ogłoszenia, gdzie można zamieścić anons matrymonialny, zawiadomić o zaręczynach, rocznicy, spotkaniu klasowym.

http://randki.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry