Nowe rozwiązanie do zarządzania rezerwacjami od IAI – IdoSell Booking

Opublikowano: 18 listopada 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

IAI, producent oprogramowania dla sklepów internetowych, zaprezentował nowe rozwiązanie – IdoSell Booking. Dzięki niemu jest możliwe zarządzanie rezerwacjami i noclegami. Koszt usługi to 24 zł rocznie powiększone o prowizję od sprzedaży.

Poza podstawowymi funkcjami takimi jak kalendarz i rezerwacje można tworzyć własne wizytówki obiektów, udostępnić aplikacje mobilne oraz sprzedawać rezerwacje wprost z poziomu Facebooka. IdoSell Booking jest dostępny w język polskim, angielskim oraz niemieckim. Pokazuje też ceny i obsługuje płatności w wielu walutach.

_idosellbooking_cloud_v3_transaprent

Celem IdoSell Booking jest zwiększanie zysków właścicieli obiektów noclegowych, dlatego cała usługa została zaprojektowana, tak by zwiększyć obłożenie miejsc noclegowych i ograniczyć czas potrzebny do zarządzania rezerwacjami oraz koszty. Pracę w IdoSell Booking można rozpocząć od razu, bez żadnej instalacji. Usługa działa w modelu SaaS (Software as a Service) dzięki czemu obiekt noclegowy ma do niej dostęp z dowolnego komputera lub telefonu, a wszystkie funkcje są na bieżąco aktualizowane i znajdują się w jednym miejscu – powiedział Paweł Fornalski, prezes IAI.

Obecnie ze sklepów internetowych prowadzonych z wykorzystaniem oprogramowania IAI korzysta już ponad 2 500 sklepów.

Sylwester KozakNowe rozwiązanie do zarządzania rezerwacjami od IAI – IdoSell Booking

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.