Nowe wiadomości w Gazeta.pl

Portal Gazeta.pl uruchamia nowy serwis Wiadomości. Jego celem jest szybki, wiarygodny i całościowy opis aktualnych wydarzeń w kraju i na świecie. Do tej pory role serwisu informacyjnego w portalu Gazeta.pl pełniła Gazeta Wyborcza online. Nowy serwis wyróżnia się nie tylko strukturą i wyglądem, ale przed wszystkim źródłami informacji i częstotliwością aktualizacji.

Wiadomości portalu Gazeta.pl korzystają z informacji dostarczanych przez dziennikarzy “Gazety Wyborczej” z warszawskiej centrali i 19 regionalnych oddziałów, bezpłatnego dziennika “Metro”, Radia TOK FM oraz centralnego newsroomu Pionu Radiowego Agory. Uzupełnieniem są depesze pięciu agencji informacyjnych. Prowadzeniem i rozbudową serwisu Wiadomości zajmuje się nowa grupa redaktorów portalu Gazeta.pl.

– Wiarygodne informacje od zawsze były najważniejszą rzeczą, po którą przychodziło się na strony gazeta.pl. Połączyliśmy wiarygodność i opiniotwórczość “Gazety Wyborczej” z siłą innych mediów Agory. Całości nadaliśmy im nowoczesną i atrakcyjną oprawę. W obecnej formie chcemy porównywać się z najlepszymi serwisami na świecie – mówi Jarosław Śliżewski, zastępca kierownika redakcji portalu Gazeta.pl.

Nowością serwisu jest unikalna wśród polskich portali funkcjonalność – możliwość przeglądania wiadomości według trzech kluczy: teksty najczęściej czytane, komentowane oraz wysyłane przez czytelników portalu Gazeta.pl innym internautom.

W nowych Wiadomościach nie zabrakło także podręcznych informacji: prognozy pogody, aktualnych notowań giełdowych oraz walutowych. Uzupełnieniem serwisu są: codzienny newsletter, kalendarium oraz sondaże.

Z Wiadomościami portalu Gazeta.pl zintegrowany zostanie nowy serwis internetowy Radia TOK FM, którego premiera odbędzie się wkrótce.

http://www.gazeta.pl/wiadomosci

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry