Nowe witryny w ofercie SPORTSonline

Sieć reklamy internetowej SPORTSonline rozpoczęła współpracę z kolejnymi witrynami o tematyce sportowej. Wśród nich jest między innymi Formula1.pl, jeden z najpopularniejszych polskich serwisów poświęcony wyścigom samochodów F1.

Formula1.pl to jeden z najbardziej znanych i najchętniej odwiedzanych serwisów internetowych traktujących o wyścigach F1. Na stronach www.formula1.pl można znaleźć najświeższe wiadomości i wyniki, historię dyscypliny, opisy zawodników i zespołów, artykuły z prasy zachodniej, felietony ekspertów, forum czy chat. Jest też osobna sekcja poświęcona Robertowi Kubicy. Użytkownicy serwisu mogą również brać udział w wielu konkursach i typowaniu wyników najbliższych GP. W maju serwis odwiedziło ponad 200 000 internautów, którzy wygenerowali ponad 3 miliony odsłon (według Gemius Traffic, maj 2009).

Na fali sukcesów Roberta Kubicy w poprzednim sezonie powstało wiele serwisów internetowych poświęconych F1, ale niewiele jest stron tak rzetelnych, z tak dużą liczą sprawdzonych informacji i tak dobrze prowadzonych jak Formula1.pl. Jestem pewien, że nasza współpraca będzie owocna. – komentuje Karol Kowalski, dyrektor strategiczny Cormedia, właściciela sieci SPORTSonline.

Sieć SPORTSonline rozpoczęła także współpracę z innymi serwisami o tematyce sportowej. Wśród nich są takie witryny jak: magicsport.pl, tenisziemny.info oraz siatkowka.net. Aktualne portfolio sieci to 25 serwisów o łącznym zasięgu 1 300 000 użytkowników (real users).

www.sportsonline.pl
www.formula1.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top