Nowe witryny w sieci reklamowej Ad.net

Do sieci Ad.net przyłączyły przede wszystkim serwisy społecznościowe – Blog4u, iLove oraz Świstak.
Blog4u.pl to system darmowych pamiętników internetowych. Dzięki wprowadzeniu wielu unikalnych funkcji, serwis w ciągu kilku miesięcy istnienia stał się jednym z czołowych Polskich systemów blogowych i ciągle zyskuje na popularności. Portal randkowy iLove.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce. Swistak.pl jest darmowym serwisem aukcyjnym z ugruntowaną pozycją na rynku. Każdego miesiąca serwisy te przyciągają miliony internautów – mówi Bartosz Wieczorek, Kierownik Działu Zakupu.

Serwis gryonline.boja.pl – jednym z największych w Polsce serwisów z grami online, codziennie aktualizowanym, posiadającym w swoich zbiorach ponad 1800 darmowych gier oraz Fdb.pl – serwisie filmowym, tworzonym w głównej mierze przez stale rosnącą społeczność użytkowników, umożliwiający internautom dodawanie filmów do katalogu, prowadzenie dyskusji na forum, pisanie wiadomości związanych z nowościami w świecie filmu.

Do licznej grupy witryn o charakterze informacyjnym, zrzeszonych w naszej sieci, dołącza nowy portal audience.pl, którego tematyka dotyczy szeroko pojętego świata mediów oraz reklamy. Wortal codziennie publikuje najnowsze informacje poświęcone telewizji, radiu, prasie, rynkowi internetowemu i telekomunikacyjnemu oraz reklamie i public relations w Polsce i na świecie.

www.adnet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry