Nowi partnerzy serwisu o e-bankowości PRnews.pl

Opublikowano: 22 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis poświęcony bankowości elektronicznej PRnews.pl rozpoczął współpracę z kolejnymi bankami. Po Banku Zachodnim WBK, mBanku i Multibanku, do grona partnerów dołączyły również: Bank Pekao SA, Bank Przemysłowo-Handlowy PBK, Fortis Bank Polska, Inteligo, Lukas Bank, Nordea Bank Polska i Volkswagen Bank direct.

Jednocześnie partnerem został także PayU – polski system płatności online. „Cieszę się, iż niekomercyjny projekt jakim jest PRnews.pl, spotkał się z tak żywą reakcją ze strony banków. Dzięki nawiązanej współpracy serwis wzbogacił się o wiele ciekawych wiadomości i informacji. Patrząc na statystyki odwiedzin i rosnącą liczbę osób otrzymujących newsletter, mogę także z przyjemnością stwierdzić, iż serwis staje się z dnia na dzień popularniejszy. Dowodem na to może być także przyznany ostatnio PRnews.pl status witryny WP Hit – czyli prowadzoną przez Wirtualną Polskę akcję promującą wartościowe niekomercyjne strony WWW w polskim Internecie.” – mówi Michał Macierzyński z PRnews.pl.

Serwis PRnews.pl działa od początku maja br. Jego głównym zadaniem jest dostarczanie informacji o szybko rozwijającej się i zmieniającej bankowości elektronicznej.

http://www.prnews.pl

Sylwester KozakNowi partnerzy serwisu o e-bankowości PRnews.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.