Nowi partnerzy serwisu o e-bankowości PRnews.pl

Serwis poświęcony bankowości elektronicznej PRnews.pl rozpoczął współpracę z kolejnymi bankami. Po Banku Zachodnim WBK, mBanku i Multibanku, do grona partnerów dołączyły również: Bank Pekao SA, Bank Przemysłowo-Handlowy PBK, Fortis Bank Polska, Inteligo, Lukas Bank, Nordea Bank Polska i Volkswagen Bank direct.

Jednocześnie partnerem został także PayU – polski system płatności online. “Cieszę się, iż niekomercyjny projekt jakim jest PRnews.pl, spotkał się z tak żywą reakcją ze strony banków. Dzięki nawiązanej współpracy serwis wzbogacił się o wiele ciekawych wiadomości i informacji. Patrząc na statystyki odwiedzin i rosnącą liczbę osób otrzymujących newsletter, mogę także z przyjemnością stwierdzić, iż serwis staje się z dnia na dzień popularniejszy. Dowodem na to może być także przyznany ostatnio PRnews.pl status witryny WP Hit – czyli prowadzoną przez Wirtualną Polskę akcję promującą wartościowe niekomercyjne strony WWW w polskim Internecie.” – mówi Michał Macierzyński z PRnews.pl.

Serwis PRnews.pl działa od początku maja br. Jego głównym zadaniem jest dostarczanie informacji o szybko rozwijającej się i zmieniającej bankowości elektronicznej.

http://www.prnews.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry