Nowoczesna firma w wp.pl

Na stronach NowoczesnaFirma.wp.pl aktywni i poszukujący nowych rozwiązań biznesowych znajdą wszystko, co potrzebne jest do prowadzenia intratnego, przynoszącego satysfakcję i zyski przedsiębiorstwa. Przedstawiciele małych i średnich firm odnajdą tu porady dotyczące strategii działania, planowania marketingowego, sposobów aktywizacji handlowców… Dla menedżerów, podejmujących decyzje mające wpływ na przyszłość biznesu, rekrutujących osoby na kluczowe stanowiska, wchodzących na nowe rynki i walczących z konkurencją, serwis będzie doskonałym miejscem wskazującym najbardziej efektywne kierunki działań prowadzących do sukcesu.

„Pytania: w jaki sposób poradzić sobie z niską efektywnością działu sprzedaży, czy opracować skuteczną technikę handlową” Jak zarządzać finansami organizacji w ciężkiej sytuacji płynności” Czy strategia firmy odpowiada jej strukturze organizacyjnej” Jak budować autorytet skutecznego menedżera u pracowników”… zdają się być kluczowymi dla każdej osoby prowadzącej działalność gospodarczą – mówi Adam Kozielewicz, Kierownik Serwisów Biznesowych w Wirtualnej Polsce – serwis Wirtualnej Polski i Instytutu Zarządzania udziela na nie odpowiedzi klarownie, prosto, inspirując do zmian i podpowiadając, jak poprzez rozwój zwiększać efektywność firmy.”

Serwis kompleksowo ukazuje branże wspierające unowocześnienie firmy. Obszerne bazy danych szkoleń, oprogramowania, czy konsultingu gromadzą w jednym miejscu szczegółowe opisy produktów przeznaczonych dla biznesu.

Zawartość serwisu jest tworzona przez Instytut Zarządzania oraz ponad 2500 firm szkoleniowych, doradczych, informatycznych, konferencyjnych, marketingowych zrzeszonych w Bazie Wiedzy Menedżerskiej – polskiej platformie zarządzania. Renomowani trenerzy i konsultanci dzielą się doświadczeniem i wiedzą, pokazują przykłady i konkretne techniki. Tak Instytut, jak i Wirtualna Polska mają nadzieję, że serwis przyczyni się do wzrostu efektywności polskiego biznesu.

http://nowoczesnafirma.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top