Nowości w ASTER

ASTER, dostawca trzech usług telekomunikacyjnych: telewizji, internetu i telefonu od 10 września br. wprowadził zmiany w ofercie internetowej. Zwiększony został transfer danych we wszystkich pakietach internetowych oraz rozszerzona oferta usług dodatkowych.
W najczęściej wybieranych przez klientów ASTER pakietach TwójDom i TwójŚwiat, z których obecnie korzysta ponad połowa abonentów, przepustowość zostanie powiększona odpowiednio do 6 Mb/s i 10 Mb/s. Obecni abonenci internetu w ASTER będą mogli korzystać z nowych prędkości już od 17 września br. w ramach dotychczasowej opłaty abonamentowej. Nowi abonenci już od teraz mogą skorzystać ze zwiększonych prędkości w ofercie promocyjnej odpowiednio za 66,83 zł i 95,16 zł miesięcznie.

Od 17 września br. na korzyść zmieniają się także parametry usług dodatkowych zawartych w cenie pakietu, w tym przede wszystkim możliwość posiadania do 10 adresów e-mail i do 3 własnych stron www w ramach powiększonego do 300 MB konta hostingowego.

Dodatkowo, z myślą o bezpiecznym i komfortowym korzystaniu z internetu, ASTER wprowadziło Pakiet F-Secure, który zapewnia kompleksową ochronę komputera przed zagrożeniami z sieci, wirusami, atakami hakerów czy programami szpiegującymi. Pakiet F-Secure zawiera następujący zestaw elementów:
•    antywirus – zabezpiecza przed atakami wirusów;
•    antyspyware – chroni przed programami szpiegującymi;
•    firewall – blokuje dostęp obcych użytkowników do komputera;
•    antyspam – chroni komputer i skrzynkę poczty elektronicznej przed niechcianymi reklamami;
•    kontrola rodzicielska – umożliwia blokowanie dostępu do niepożądanych stron internetowych (ochrona osób małoletnich).

Dostawcą nowej usługi dla ASTER jest istniejąca na rynku od 20 lat firma F-Secure. Dzięki automatycznej, ciągłej aktualizacji Pakiet F-Secure błyskawicznie wykrywa zagrożenie i dostarcza odpowiednie uaktualnienia programu, zabezpieczając efektywnie komputer i dane na nim przechowywane. Obecni i nowi klienci internetu w ASTER mogą skorzystać z oferty promocyjnej, w ramach której stawka średniomiesięczna za Pakiet F-Secure wynosi 7,42 zł (cennikowo 10,00 zł).

Dostępna jest już także nowa oferta pakietów, w ramach telewizji internetowej ASTER:
•    Pakiet 1 – całodobowy kanał dla dorosłych Private Spice oraz tabloidowy kanał o profilu rozrywkowo-informacyjnym Superstacja
•    Pakiet 2 – całodobowy kanał dla dorosłych Hustler TV oraz tabloidowy kanał o profilu rozrywkowo-informacyjnym Pakiet dostępny GRATIS dla tych abonentów internetu w ASTER, którzy są zarazem abonentami cyfrowego pakietu BasicPLUS
•    kanał informacyjny TVN24 dostępny GRATIS dla tych abonentów internetu w ASTER, którzy są zarazem abonentami pakietu BASIC w telewizji analogowej

ASTER proponuje trzy opcje dostępu do telewizji internetowej: abonament miesięczny oraz dostęp czasowy na 7 dni lub na 24 godziny. Wprowadzeniu nowej, bogatszej oferty programowej towarzyszy zmiana wyglądu, nawigacji i funkcjonalności stron poświęconych telewizji internetowej. Programy nadawane są w technologii transmisji strumieniowej, a korzystać z nich mogą abonenci dowolnego pakietu internetowego w sieci ASTER. Zawartość multimedialną można oglądać na ekranie komputera za pomocą odtwarzacza RealPlayer.

Nowości w ASTER 1

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top