Nowości w mobi.wp.pl

Kolejne serwisy Wirtualnej Polski: Tech, Moto, Orange Ekstraklasa i Erotyka dostępne są od dzisiaj przez telefon komórkowy. Dodatkowo system nawigacji w mobi.wp.pl przebudowano tak, by najważniejsze i najczęściej szukane informacje dostępne były „jednym kliknięciem”.
Użytkownicy telefonów komórkowych, korzystający z serwisu Mobi Wirtualnej Polski (mobi.wp.pl), mogą sprawdzać wiadomości w kilku nowych kategoriach.

Tech to artykuły z dziedziny nowych technologii, Moto – bieżące informacje z rynku motoryzacyjnego, Orange Ekstraklasa – newsy, tabele i terminarz piłkarskiej ekstraklasy. W serwisie mobi.wp.pl udostępniono także kategorię Felietony, z materiałami autorstwa Tomasza Jastruna, Lecha Wałęsy, Igora Zalewskiego, Tomasza Lisa, prof. Andrzeja Rycharda. W zakładce Erotyka znaleźć natomiast można wybrane artykuły z serwisu erotyka.wp.pl.

„Staramy się dostosować nasz serwis do oczekiwań użytkowników. Na bieżąco sprawdzamy, jakich informacji szukają najczęściej i jakich potrzebują. Naszym celem jest dostarczanie im najważniejszych wiadomości w każdym miejscu i o każdej porze. – podkreśla Paweł Janecki z Wirtualnej Polski, koordynator projektu mobi.wp.pl – Systematycznie rozwijamy serwis mobi.wp.pl. Na początku miesiąca do naszej oferty włączyliśmy pogodę dla żeglarzy i pogodę dla świata, dziś kontent dostępny przez telefon komórkowy wzbogacamy o witryny Tech, Moto, Orange Ekstraklasa, Felietony, Erotyka. Zmieniliśmy też wygląd serwisu
i znacznie uprościliśmy jego nawigację. Na głównej stronie mobi.wp.pl pojawiły się ikonki Pogody, Kina, Programu TV; treści szukanych przez użytkowników najczęściej. Dostępne przez telefon artykuły ujęliśmy w przejrzyste działy: Info, Biznes, Fun. Teraz znacznie łatwiej, jednym kliknięciem, dotrzeć można do interesujących informacji.”

Wchodząc do zakładki Info użytkownik ma przed sobą typową sekcję newsów, z klarownym podziałem na Wiadomości – z kraju i ze świata, Sport, Orange Ekstraklasę, Moto, Felietony. Fun to najnowsze informacje z takich serwisów Wirtualnej Polski, jak Tech, Film, Muzyka, Kobieta, Facet, Erotyka. Wciąż rozwijanym działem jest Biznes, prezentujący wiadomości gospodarcze. Użytkownicy mają do dyspozycji także sekcję Gadżety, w ramach której mogą pobierać na telefon gry, zdjęcia, pliki wideo i animacje.

Przeglądanie stron mobi.wp.pl jest darmowe, WP nie pobiera za to żadnych opłat. Jedyny koszt, jaki ponoszą użytkownicy, to opłaty operatorów komórkowych za przesyłane kilobajty (połączenie się z siecią za pośrednictwem telefonu). Opłaty pobierane są także za usługi komercyjne np. ściąganie tapet, dzwonków itp. – ale tylko wtedy, gdy użytkownik korzysta z tego typu usług.

Serwis mobi.wp.pl powstaje we współpracy z MNI Premium.

www.mobi.wp.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry