Nowości w Programie Partnerskim Allegro

Opublikowano: 14 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi:

Od 8 sierpnia dostępny jest alternatywny sposób uzyskiwania korzyści z udziału w Programie Partnerskim Allegro.pl. Każdy Partner serwisu aukcyjnego może otrzymać 2% od wartości zakupów, dokonanych przez osobę, która zarejestruje się po wizycie na jego stronie WWW.

Każdy Partner ma możliwość dokonania jednorazowego wyboru: pozostaje przy dotyczasowym systemie (0,10 zł na kliknięcie + 10% od wpłat poleconych Sprzedających) albo przechodzi na nowy (2% od zakupów, bez opłat za kliknięcie) bez możliwości wycofania decyzji.

Kolejna nowość to możliwość zastosowania (oprócz dostępnych dotychczas bannerów reklamowych) paneli wyszukiwarki, dzięki którym odwiedzający współpracujący z Allegro serwis będzie mógł łatwo wyświetlić listę interesujących go przedmiotów wystawionych w danym momencie na Allegro.pl. Panel wyszukiwarki to szansa na uatrakcyjnienie takiej witryny. Może on też okazać się narzędziem skuteczniejszym niż banner reklamowy.

Program Partnerski, który umożliwia właścicielom stron WWW zarabiać na promowaniu serwisu aukcyjnego, działa w Allegro od kilkunastu miesięcy. W tym czasie, dzięki współpracy z Partnerami, społeczność Allegro powiększyła się o niemal 100 tysięcy Użytkowników.

Sylwester KozakNowości w Programie Partnerskim Allegro

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.