Nowości w wiadomościach WP

Opublikowano: 28 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Co tydzień na stronach portalu dostępny jest nowy odcinek Kwestionariusza WP. Postaci świata kultury, sztuki, mediów, sportu, czy biznesu odpowiadają na najważniejsze pytania dotyczące ich życiowego motta, najważniejszych książek.

Jako pierwszy odpowiadał jeden z najwybitniejszych polskich dziennikarzy – Tomasz Lis. Następny będzie twórca głośnego już filmu „Mój Nikifor” Krzysztof Krauze. Pierwszą sławną kobietą odpowiadającą w Kwestionariuszu będzie Krystyna Janda.

Coraz większą popularnością wśród Internautów cieszy się też nowy blok serwisu „Najważniejsze wiadomości tygodnia”. Dziennikarze Wirtualnej Polski przedstawiają w nim te wydarzenia, które najbardziej wstrząsnęły Polską i światem w mijającym tygodniu. To swoiste podsumowanie tygodnia okraszone odnośnikami do szerszych komentarzy i raportów specjalnych.

Tomasz Lis odpowiada:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,29674,wid,5787637,wiadomosc.html

Najważniejsze wiadomości tygodnia:

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=5808865

Sylwester KozakNowości w wiadomościach WP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.