Nowy blog Kaznowskiego

Agencja interaktywna Pro-Creation wykonała nową kreację dla branżowego bloga prowadzonego przez Dominika Kaznowskiego.
Opiniotwórczy blog kaznowski.blox.pl otrzymał od agencji interaktywnej Pro Creation nową wizualizację i oskryptowanie. Blog poświęcony jest trendom i analizom e marketingu, a jego autorem jest Dominik Kaznowski, jedna z głównych postaci polskiego rynku internetowego. Nowa kreacja została zaimplementowana na platformie blogowej Blox.pl.

„Możliwość stworzenia nowej wizualizacji bloga jednej z najbardziej rozpoznawalnych osób na polskim rynku internetowym to dla nas interesujące wyzwanie. Jednocześnie mogliśmy pokazać, że platforma blox.pl umożliwia wykorzystanie ciekawych projektów graficznych i zaawansowanych szablonów.” – powiedział Damian Szalewicz, wiceprezes zarządu spółki Pro-Creation.

„Nie chciałbym robić z unowocześnienia wyglądu blogu jakiejś wielkiej sprawy. Jednak należy pamiętać, że dzisiaj profesjonalne blogi mają niejednokrotnie większy zasięg, a na pewno wpływ na opinie, niż internetowe media branżowe. A to narzuca na blogerów pewne wymagania.”  – komentuje Dominik Kaznowski.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry