Nowy dyrektor w Afilo

Monika Dąbrówka awansowała na stanowisko Affiliate Director. Do jej obowiązków będzie należał rozwój sieci Afilo i ścisła współpraca z wydawcami.

Monika Dąbrówka dołączyła do Afilo we wrześniu tego roku jako Affiliate Media Manager. Na stanowisku Affiliate Directora zastąpiła Piotra Winiarza, który odszedł z firmy. Monika Dąbrówka wieloletnie doświadczenie w branży zdobywała pracując u największego brokera reklamy internetowej CR Media Consulting. Zajmowała się obsługą klientów agencyjnych takich jak:  OMD, Mediaedge:CIA, Media Direction, Value Media, Initative oraz klientów bezpośrednich: Investors TFI, Young Digital Poland, Dax Cosmetics,Speak Up.

Jako Affiliate Director będzie odpowiadać za rozwój sieci Afilo, głównie w obszarze współpracy z wydawcami. Do obowiązków Moniki Dąbrówki należeć będzie także kierowanie zespołem pracowników odpowiedzialnych za realizację programów partnerskich oraz nadzór nad zespołem rozwijającym produkty reklamowe w ramach oferty Afilo.

Monika ma bardzo duże doświadczenie i doskonale zna branże reklamy internetowej. Mimo, że spędziła z nami do tej pory niewiele czasu dała się poznać jako bardzo kompetentna, zaangażowana i dynamiczna osoba. – skomentował Paweł Sypczuk, dyrektor generalny Afilo.

www.afilo.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry