Nowy Dyrektor Zarządzający w AdAction

Jacek Jankowski objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego w spółce AdAction. Będzie odpowiadał za bieżące kierowanie działaniami spółki i nadzór nad rozwojem nowych projektów. Przed rozpoczęciem pracy w AdAction Jacek Jankowski zarządzał firmą Ostryga.
AdAction to nowa spółka zajmująca się rozrywką w Internecie, na urządzeniach mobilnych oraz w grach na komputery PC oraz konsole do gier. W portfelu usług spółki można znaleźć między innymi produkcję gier reklamowych dla wielu platform (Internet, mobile, konsole, komputery PC), przygotowanie i budowę  contentu dla serwisów internetowych w zakresie rozrywki, organizowanie społeczności wokół gier on-line czy prowadzenie złożonych działań i kampanii wykorzystujących gry jako medium reklamowe.

Jacek Jankowski związany jest z branżą internetową od lat 90. Pracował między innymi w agencjach interaktywnych takich jak Max Weber, Pro-Creation oraz OS3 multimedia. W tej ostatniej odpowiedzialny był za rozwój marki Ostryga, która później została przekształcona w osobną spółkę i którą przed rozpoczęciem pracy w AdAction kierował.

Od grudnia działa również witryna internetowa firmy – www.adaction.pl. Oprócz informacji o firmie internauci znajdą tam szereg wiadomości o rynku rozrywki i gier on-line, w tym dane dotyczące graczy w Polsce i zagranicą jak również wiedzę związaną z zakresu Advergaming. Jak przystało na firmę zajmującą się rozrywką, na stronach AdAction można znaleźć także odnośniki do najnowszych produkcji, które mają zapewnić relaks w trakcie godzin pracy i nie tylko.

www.adaction.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry