Nowy Egipt na egipt.amra.pl

Egipt.amra.pl to nowe wydanie istniejącego od marca 1998 roku największego polskiego serwisu internetowego poświęconemu Egiptowi. Po przenosinach z dotychczasowego adresu egipt.cavern.com.pl – wortal uzyskał zupełnie nowy wygląd, który pozwoli na jeszcze łatwiejsze przeglądanie zgromadzonych tu informacji. Na stronie znaleźć można blisko 50 artykułów, kilkaset zdjęć, opowiadania, a nawet oryginalną muzykę egipską.

Zgromadzone artykuły przyciągają zarówno osoby które chciałby się czegoś dowiedzieć o starożytnym Egipcie jak i te, które mają zamiar wyjechać tam na wycieczkę. Jak wynika z przeprowadzonej na łamach strony ankiety – 14% odwiedzających była już w tym kraju, natomiast aż 83% chciałaby się tam wybrać.

Połączenie informacji z całej 4000-letniej historii kraju w jednym miejscu – sprawia, iż każdy może odnaleźć tutaj coś ciekawego.

Jak każe tradycja, także i tutaj czyha na nierozważnego wędrowca pułapka – klątwa faraona. Serwis http://egipt.amra.pl w ciągu swojej prawie 4 letniej historii opisywany był na łamach m.in. Gazety Wyborczej, tygodnika Wprost, Entera, Magazynu Internet. Strona pokazywana była także w TVP i TV4.

Obecnie wszystkie chętne firmy i serwisy mogą umieścić swój baner reklamowy na łamach wortalu zupełnie za darmo.

http://egipt.amra.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry