Nowy gracz na rynku mobilnego internetu

Gazeta Wyborcza poinformowała, że na czwartek zaplanowano start usługi mobilnego internetu w ofercie Netii. Prędkość przesyłania danych ma dochodzić do 1 Mb/s. Pakiet 1Gb kosztować będzie 29 złotych, zapowiedziano też możliwość korzystania z usługi za darmo dla klientów stacjonarnych łączy Netii. W tym przypadku jest jednak ograniczenie ilości przesłanych danych do 100 Mb.

netia_logo

Dodatkowo będzie istniała możliwość doładowania konta za pośrednictwem strony internetowej bądź telefonicznie – 100 Mb to koszt 19 złotych, natomiast za dodatkowy 1Gb zapłacimy 40 zł. Sieć ma działać w oparciu o infrastrukturę 3G operatora Play.

Adam Górniak, dyrektor ds. strategii w Netii, powiedział Wyborczej, że firma chce skierować swoją ofertę do osób, które potrzebują dwóch źródeł internetu jednocześnie. Wg badań rynkowych przytoczonych przez Górniaka z tego modelu korzysta obecnie 19 proc. gospodarstw domowych, w 2012 ma to być 32 proc. rynku.

http://wyborcza.pl/biznes/1,82244,6890652,Netia_wkracza_na_rynek_mobilnego_internetu.html

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry